Відкриття спортивного майданчику із штучним покриттям у Високопіллі

Відкриття спортивного майданчику із штучним покриттям у Високопіллі

Гарна подія відбулась 17 квітня у Високопіллі – офіційне відкриття міні-футбольного поля зі штучним покриттям. На відкриття спортивного майданчика завітали голова районної державної адміністрації Сергій Старух, Високопільський селищний голова Руслан Застава, Архангельський селищний голова Володимир Гриньок, генеральний директор ПАО «АрселорМіттал Берислав» Леонід Смоляренко, юні спортсмени та ветерани спортивного руху, громадськість.

         Вітаючи присутніх з цією гарною спортивною подією Сергій Старух зауважив, що відкриття міні-футбольного поля стало можливим завдяки державній програмі, зусиллям обласної державної адміністрації, федерації футболу області, особисто Гордєєву Андрію, який започаткував «футболізацію Херсонщини», ПАО «АрселорМіттал Кривий Ріг», генеральному директору ПАО «АрселорМіттал Берислав» Леоніду Смоляренко, та всім хто приймав активну участь у будівництві та його удосконаленні. Очільник району висловив сподівання на подальшу співпрацю, адже робота триває – на черзі подібний об’єкт в смт. Архангельську та інших населених пунктах району.

         Сергій Старух від імені федерації подарував комплект футбольної форми ветеранам спорту району та вручив Подяку голови районної державної адміністрації Леоніду Смоляренку за сприяння розвитку масової фізичної культури та матеріально-спортивної бази Високопільщини.

         Володимир Гриньок побажав жителям Високопільщини розвитку фізичної культури та подальших спортивних успіхів і досягнень. Леонід Смоляренко подякував за високу оцінку роботи підприємства у розвитку інфраструктури району та вручив два сертифікати на нову спортивну форму юним та досвідченим футболістам селища Архангельського.

         Право перерізати символічну стрічку надано Сергію Старуху,  Леоніду Смоляренку, ветерану футболу – Івану Нойку та наймолодшому вихованцю Високопільської ДСЮШ Єгору Шихову.

         Після урочистостей на новому спортивному майданчику проведено змагання серед дитячих міні-футбольних команд села Іванівки, селищ Високопілля та Архангельського. Переможцями турніру стали юні вихованці Високопільської ДСЮШ які отримали цінний подарунок та грамоту від районної федерації футболу.

Залишити відповідь