Відкрито новий майданчик у смт. Чаплинка Херсонської області

Відкрито новий майданчик у смт. Чаплинка Херсонської області
2 червня 2018 року у Херсонській області було відкрито одразу два нових майданчика зі штучним покриттям.
 
Першим голова Херсонської обласної державної адміністрації і за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій взяв участь в урочистому відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям на стадіоні «Освіта» у смт Чаплинка.
 
«У мене є доручення від Президента України – зробити так, щоб ви були самими здоровими дітьми в Україні. Бо ви – майбутнє нашої країни!», – звернувся до присутніх очільник Херсонської області Андрій Гордєєв.
Також у урочистій церемонії відкриття майданчика приймали участь й інші почесні гості, це заступник голови державної адміністрації Євген Рищук, заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк, виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер, голова Чаплинської селищної ради Олексій Фаустов, начальник Управління з питань фізичної культури та спорту Юрій Кан та ін.
 
Це справжнє свято для Чаплинського району, адже тепер багато школярів, дітей, юних спортсменів матимуть змогу займатися улюбленим видом спорту у більш комфортних умовах.
 
Усі присутні подякували Андрію Гордєєву за такий подарунок, а натомість творчі колективи підняли й без того вже святковий настрій своїми танцями й піснями.
 
І вже як стало традицією, юні футболісти отримали у подарунок від Херсонської обласної федерації футболу нові футбольні м’ячі.
Андрій Гордєєв разом з дітьми перерізали символічну стрічку, і зробив перший удар по воротах. А місцеві тренери провели для юних спортсменів та спортсменок своє перше тренування на цьому чудовому майданчику.
 
Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь