Відкрито футбольний майданчик в Олешківській гімназії

Відкрито футбольний майданчик в Олешківській гімназії

Відкрито футбольний майданчик в Олешківській гімназії

19 квітня 2019 року голова Херсонської обласної федерації футболу Андрій Гордєєв відкрив новий футбольний майданчик зі штучним покриттям на базі Олешківської гімназії Олешківської районної ради Херсонської області.

Відкриття цього майданчика стало можливе завдяки в проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд, будівництво здійснювалося за рахунок співфінансування з державного та місцевих бюджетів.

Привітати юних спортсменів також прийшли: в.о. голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій, депутат обласної ради Євген Рищук, виконавчий директор Херсонської обласної федерації футболу Олексій Кручер та інші почесні гості.

Андрій Гордєєв у своїй промові подякував усім тим, хто дбає про майбутнє наших дітей та нашої держави. Бо здорова нація – це сильна нація! А це неможливо без розвитку спортивної інфраструктури. Також він побажав юним спортсменам завжди грати в команді, не забувати один про одного та досягати нових спортивних успіхів.

У відповідь творчі колективи гімназії піднімали святковий настрій присутнім своїми піснями і танцями.

За звичаєм місцевим командам були вручені від Херсонської обласної федерації футболу нові футбольні м’ячі.

На знак відкриття футбольного майданчика почесні гості разом з дітьми перерізали символічну стрічку. Після чого вони були запрошені зробити свій перший удар по м’ячу.

Після церемонії відкриття юні спортсмени одразу приступили до свого першого тренування та провели свій перший матч на новому полі.

Варто відзначити, що розвиток футбольної інфраструктури для жителів Олешок дасть змогу юним футболістам продовжувати займатися спортом в більш комфортніших умовах, що дуже важливо для підготовки майбутніх переможців.

Футболізація Херсонщини триває!

Більше фото тут

Залишити відповідь