Відбулося засідання Виконкому Херсонської обласної федерації футболу

Відбулося засідання Виконкому Херсонської обласної федерації футболу

Сьогодні, 19 листопада, відбулося засідання Виконкому Херсонської обласної федерації футболу.

«Цей рік був насичений футбольними заходами. Херсонська обласна федерація футболу, окрім проведення власних турнірів, долучилася до організації і проведення турнірів всеукраїнського рівня, таких як: «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola » (м.Скадовськ), «Крим – це Україна» (м.Херсон), Чемпіонат України серед дівочих команд WU-16 (м.Скадовськ)», – відкрив засідання голова ХОФФ В’ячеслав Васильович Богун.

Копия фото 009

Перш за все, заступник голови ХОФФ Бербенцев Віктор Іванович відзвітував про проведені футбольні заходи за 2015 рік.

«У цьому році було проведено: Кубок області серед аматорських команд, пам’яті О.Ладичука; Чемпіонат області з футболу; юнацький турнір з футболу на призи М.Старцева серед юнаків 2002/2003 рр. н.; Кубок ХОФФ, присвячений Дню Незалежності України серед юнаків 2001/2002 рр. н.; Кубок ХОФФ серед команд ветеранів; обласні змагання з футболу на Кубок газети «Новий день»; Суперкубок ХОФФ; обласні змагання з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-Cola» у всіх трьох вікових категоріях», – повідомив Віктор Іванович та звернув на те, що в цьому році участь у Чемпіонаті області з футболу взяла участь рекордно мала кількість команд.

Копия фото 005

«Розпочало 7 команд, але посеред Чемпіонату горностаївський «Мир» знявся у зв’язку з тим, що перейшов грати у Другу лігу. Шість команд з усієї області – це дуже мало. Тому потрібно вирішувати це питання», – наголосив Віктор Бербенцев.

Колективно обговоривши всі варіанти, члени Виконкому вирішили зональний етап Чемпіонату області з футболу 2016 року проводити у декількох зонах – за територіальним принципом.

Копия фото 007

Окрім того, було окреслено план роботи ХОФФ в зимовий період, а саме: проведення чемпіонату та дитячо-юнацьких змагань з футзалу. У цьому році, за словами виконавчого директора ХОДЮФЛ, В’ячеслава Анатолійовича Роля, підтвердило участь 148 юнацьких команд. А у Чемпіонаті області з футзалу планує взяти участь 30 колективів із всієї області. «Це іще раз говорить про те, що футзал на Херсонщині розширює свої межі та подобається херсонцям, – відзначив перший заступник голови ХОФФ.

Залишити відповідь