Відбулось засідання Виконавчого комітету Херсонської обласної асоціації футболу

Відбулось засідання Виконавчого комітету Херсонської обласної асоціації футболу

4 червня 2021 року у місті Херсон відбулось засідання Виконавчого комітету Громадської спілки «Херсонська обласна асоціація футболу»

Крім членів Виконкому участь у засіданні прийняв  почесний гість – перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов!

Голова ХОАФ Андрій Гордєєв на початку засідання привітав усіх присутніх та оголосив питання порядку денного. Серед яких були такі питання: про заходи святкування 30-річчя УАФ, про пріоритетні напрямки розвитку футболу, про висунення кандидата на посаду Президента УАФ, про висунення делегатів на звітно-виборний XXV Конгрес УАФ та інші. 

Кандидатом на посаду Президента УАФ було одноголосно обрано Андрія Павелко, також одноголосно були прийняті рішення і по іншим питанням. 

Перший віце-президент Української асоціації футболу Олег Протасов розповів про пріоритетні напрямки розвитку футболу в майбутньому  та ознайомив присутніх з проєктом UEFA Grow в Україні, який націлений на розвиток футболу в регіонах та залучення до футболу якомога більшої кількості людей. Також однією з основних тем було обговорення розвитку жіночого футболу та залучення до цього виду спорту якнайбільшої кількості дівчаток у майбутньому.

По завершенню офіційної частини члени Виконкому отримали змогу сфотографуватися з легендою футболу. Після чого усі вирушили з робочим візитом до Херсонського Державного університету

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь