Відбулась нарада дитячо-юнацького футболу ХОАФ

Відбулась нарада дитячо-юнацького футболу ХОАФ

7 вересня 2021 року у м. Херсон відбулось організаційне зібрання з представниками закладів та клубів – учасників чемпіонату Херсонської області серед дитячо-юнацьких команд.

Нараду проводили виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер та голова Комітету дитячо-юнацького футболу ХОАФ Заур Курбанов.

На нараді були підведені підсумки та аналіз минулого сезону та розроблений план на майбутній сезон. Були також обговорені нововведення за Європейськими стандартами, такі як реєстрація гравців в Єдиній базі УАФ. Реєстрацію гравців у Єдиній базі клуби мають вести самостійно.

Також під час зібрання, в знак подяки від Херсонської обласної асоціації футболу, були нагороджені новими футбольними м’ячами куратор чемпіонату у віковій категорії U-10 Лариса Козирєва (ФК «Стелс»), та куратор у віковій категорії U-12 групи Б Юрій Павлович Сорочинський – директор Бериславської ДЮСШ. Також дякуємо за допомогу в організації змагань Олександру Бурковському, голові Голопристанської федерації футболу.

Кубки, медалі та дипломи було вручено директору ДЮСШ «Таврія» м. Нова Каховка Ользі Носаньовій – за 2-ге місце Першій лізі ДЮФЛ у віковій категорії U-16, урочистості для команди будуть проведені найближчим часом. До речі, у новому сезоні ДЮСШ «Таврія» також вперше візьме участь у ДЮФЛ України у Першій лізі!

Отож готуємося до нового сезону. Попередньо старт чемпіонату заплановано на 26 вересня у всіх вікових категоріях. Дякуємо Володимиру Анатолійовичу Лебідю за надане приміщення.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь