Від «Продексіму» чекали найвищих результатів

Перший етап змагань у Першій лізі сезону 2014/2015 років завершено. Саме час підвести проміжні підсумки виступів кожної з команд, згадати найцікавіші моменти з матчів, які відбулись, а також зазирнути у майбутнє очима представників команд, для яких сезон, нажаль, завершився.

Восени на старт Першої ліги вийшло вісім колективів. Могло бути і більше, та ситуація в країні плюс розширення списку учасників Екстра-лги не дозволили довести кількість команд хоча б до двозначної цифри.

Серед новачків змагань футзальні експерти в один голос виділили представника столиці та кращу аматорську футзальну команду минулого сезону, «ХІТ». За підбором виконавців цей колектив сміливо міг виступати і у найвищому дивізіоні країни, однак керівники клубу вирішили пройти усі сходинки «футзальної драбини». Порадували своїм поверненням до змагань колективи з Херсону (Продексім) та Ковелю (Шанс-Авто-Володимирівка).

CoESeVWaMrs

Від «Продексіму» усі чекали лише найвищих результатів. Та не так склалося, як гадалося. У кожному матчі команді з Херсону чогось таки не вистачало (найбільше – стабільності складу), щоб здобувати очки, хоча розпочався чемпіонат для «аграріїв» з домашньої перемоги над «Рятувальником». І далі після серії поразок Херсон несподівано відбирає очки у тоді лідера чемпіонату, «ХІТа». От так, чередуючи вдалі матчі з не дуже вдалими серіями «Продексім» завершив чемпіонат на сьомому місці. Однак і тут підопічні Москвичова здивували – остання гра з одеситами нічого не вирішувала для «аграріїв», та вони відібрали перемогу у МФК «Одеса» і цим самим позбавили їх шансів на потрапляння у фінальну стадію.

За інформацією прес-служби АФУ

Залишити відповідь