ВЕЛЕТЕНСЬКИЙ ДНІПРО ВОЛОДАР КУБКУ « ВУЛИЧНОГО ФУТЗАЛУ»

ВЕЛЕТЕНСЬКИЙ ДНІПРО ВОЛОДАР КУБКУ « ВУЛИЧНОГО ФУТЗАЛУ»

21 листопада в селищі Білозерка відбувся перший відкритий кубок «Вуличного Футзалу» Білозерської ОТГ, який проходив на штучному майданчику під відкритим небом.

Сім команд учасників згодились взяти участь у цьому міні-футбольному турнірі, та волею сліпого жеребу були поділені на дві групи за коловою системою.

Так групу А сформували : « Червоні Дияволи » (Білозерка), «Ветеран» (Білозерка), «Динамо» (Олександрівка), «Дніпро» (Велетенське), а групу В відповідно склали: «Німфа » (Білозерка), Мрія (Херсон), «Аякс» (збірна гравців команд БФЛ).

Самі матчі проходили за правилами футзалу з дотриманням усіх карантинних вимог сьогодення – наявності сертифікату про вакцинацію або ПРЛ тесту й обов`язковим температурним скринінгом усіх учасників перед початком усіх без виключення поєдинків.

Переможцями першої групи стали – «дніпряни » з Велетенського й олександрівські «динамівці». З другої групи до стадії плей-офф вийшли – «Німфа» і «Аякс». У першій півфінальній зустрічі «Дніпро» , здолало – 5:0 «Німфу», а «Динамо» було сильнішим за «Аякс». Матч за третє місце не відбувся, через відмову гравців «Німфи» приймати участь у даному поєдинку. Тому автоматично бронзовими призерами стали гравці «Аяксу», склад яких у переважній більшості був складений з гравців станіславської «Бригантини».

Сама вирішальна зустріч пройшла повністю під диктовку «темної конячки» турніру, велетенського «Дніпра», що вилилось у закономірну перемогу – 9:3 над олександрівським «Динамо». Сам турнір пройшов у цілком приємній, дружній атмосфері було видно , що гравці засумували за м`ячем і свіжим повітрям.

Після завершення змагань усі призери були нагородженні пам’ятними кубками, медалями і грошовими винагородами від організаторів змагань, ну а родзинкою церемонії нагородження стала пропозиція руки серця своїй коханій від капітана олександрівського «Динамо» Сергія Калюжного.

Кращими гравцями даних змагань у різних номінаціях, було визнано: найкращий воротар -Вовк Сергій «Динамо», найкращий бомбардир – Риженко Денис «Дніпро», найкращій молодий гравець Титинюк Станіслав «Аякс», найкращий гравець Смірнов Едуард «Дніпро», найдосвідченіший гравець – Ненов Анатолій, приз за «Відданість грі», отримав Тихонов Андрій «Ветеран».

Велику подяку за сприяння і організацію турніру, слід висловити: начальнику відділу освіти, молоді та спорту Білозерської ОТГ Козльонковій І.Я., голові БФЛ Шевейку С.В, головному організатору змагань Вдовиченку В.С.

АНДРІЙ ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ

Залишити відповідь