В селі Станіслав, Білозерського р-ну, відкрито новий сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям!

В селі Станіслав, Білозерського р-ну, відкрито новий сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям!

21 вересня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв урочисто заклав першу цеглину майбутнього спортивного майданчика зі штучним покриттям в селі Станіслав (Білозерський район).

І вже майже за місяць очільник області Андрій Гордєєв вітає жителів Станіславу із відкриттям цього футбольного поля. Також до заходу долучився його заступник Дмитро Бутрій, Станіславський сільський голова Володимир Желуденко, представники місцевої та обласної влади, громадськість.

У своєму вітальному слові Андрій Гордєєв підкреслив: «Наша програма в дії, це підтверджує той факт, що сьогодні ми відкрили черговий спортивний майданчик. Адже спортивний розвиток дітей – це одна з наших пріоритетних цілей».

У свою чергу Дмитро Бутрій відзначив: «Завдячуючи саме командній роботі обласної та місцевої влади, ми маємо новий спортивний майданчик, для того щоб наші діти могли фізично розвиватися».

Варто зазначити, що відкриття майданчика зі штучним покриттям здійснюється в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд».
Його будівництво фінансувалося за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку на суму 897,8 тисяч гривень та Станіславського сільського бюджету на суму 598,3 тисяч гривень. Отже, загальна вартість майданчика становить 1496,1 тисячі гривень.

Варто відмітити, що розвиток футбольної інфраструктури для жителів села Станіслав дасть змогу юним футболістам продовжувати займатися спортом, але в комфортніших умовах. Тут функціонує одна група  відділення футболу Білозерської дитячо-юнацької спортивної школи чисельністю 12 учнів, а також аматорський футбольний клуб «Бригантина», у якому займаються 18 спортсменів.

Нагадаємо, що загалом у 2017 році  на Херсонщині планується будівництво 12 спортивних майданчиків та 1 футбольне поле зі штучним покриттям. А саме: в Білозерському (с.Станіслав, с.Чорнобаївка, с.Дар’ївка), Бериславському (с.Милове), Голопристанському (с.Чулаківка), Скадовському (м.Скадовськ, с.Приморське), Новотроїцькому (смт Новотроїцьке та смт Сиваське), Олешківському (м.Олешки) районах, Херсоні та Каховці.

khoda.gov.ua

Залишити відповідь