В Нижніх Сірогозах пройшов передноворічний турнір з футзалу: за кубок змагалися 3 команди

В Нижніх Сірогозах пройшов передноворічний турнір з футзалу: за кубок змагалися 3 команди

24 грудня у спортивному залі опорного закладу Нижньосірогозький ліцей відбувся традиційний передноворічний турнір з футзалу серед команд юнаків 2014 року народження і молодших з Нижніх Сірогоз, Великої Лепетихи і Верхнього Рогачика.

За свій перший футбольний трофей змагалися команди Нижньосірогозької ДЮСШ (тренер-викладач Олег Гладун), спортивного клубу “Велика Лепетиха” (тренер Іван Сапронов) і Верхньорогачицького опорного закладу повної загальної середньої освіти (вчитель фізичної культури Віталій Лісничий).

Змагання проходили за коловою системою.

В першій грі зустрілися юні футболісти з Великої Лепетихи та Верхнього Рогачика. Гра між ними завершилася з рахунком 7:2 на користь великолепетиських гравців.

На майданчику команди з Великої Лепетихи та Верхнього Рогачика

В другій матчевій зустрічі зіграли вихованці Нижньосірогозької ДЮСШ та Верхньорогачицької школи. Вона завершилася на користь нижньосірогозьких спортсменів — 5:2.

На майданчику команди з Нижніх Сірогоз та Верхнього Рогачика

В фіналі зустрілися команди Нижніх Сірогоз та Великої Лепетихи. Перемогу святкували господарі — юні нижньосірогозці. Вони здобули перемогу над суперниками з рахунком 4:2.

На майданчику команди з Нижніх Сірогоз і Великої Лепетихи

Після завершення змагань відбулася церемонія нагородження. Юних спортсменів привітали і вручили нагороди заступник Нижньосірогозького селищного голови Сергій Дашковський та директор Нижньосірогозької ДЮСШ Ігор Гладун.

Перемогу в турнірі з футзалу святкувала команда Нижньосірогозької ДЮСШ, яка набрала 6 очок. Їм вручили кубок передноворічного турніру.

А також медалі і спільну грамоту відділу освіти, культури, молоді та спорту Нижньосірогозької селищної ради і комунального закладу “Нижньосірогозька дитячо-юнацька спортивна школа”

агородження команди Нижніх Сірогоз

Команди-призери теж отримали грамоти та медалі.

За друге місце — юні гравці спортивного клубу “Велика Лепетиха”, у них 3 очка.

Нагородження команди Верхнього Рогачика

За третє місце — команда Верхньорогачицького опорного закладу повної загальної середньої освіти.

Нагородження команди Великої Лепетихи

Насамкінець всі учасники отримали пакунки з солодощами — новорічними подарунками від приватного підприємця Василя Пшеничного.

Команда Нижньосірогозької ДЮСШКоманда Нижньосірогозької ДЮСШ

Команда спортивного клубу “Велика Лепетиха”Команда спортивного клубу “Велика Лепетиха”

Команда Верхньорогачицького опорного закладу повної загальної середньої освітиКоманда Верхньорогачицького опорного закладу повної загальної середньої освіти

nsirogozy.city

Залишити відповідь