В Нижніх Сірогозах пройшов футбольний турнір ветеранів. Найстаршому гравцю виповнилося 82 роки

В Нижніх Сірогозах пройшов футбольний турнір ветеранів. Найстаршому гравцю виповнилося 82 роки

В традиційному міжрайонному турнірі з футболу присвяченому Дню Незалежності України взяли участь 5 команд команд ветеранів 40+ з Херсонської та Запорізької областей 

Започаткував турнір кілька років тому голова фермерського господарства “Урожай” Володимир Москаленко з Нижніх Сірогоз. Він виступає головним спонсором цих змагань і грає в складі команди ветеранів Нижньосірогозького району “Тарпан”.

Володимир Москаленко, Ігор Гладун

Володимир Москаленко, Ігор Гладун

В нинішньорічному турнірі взяли участь три команди з Херсонської області — СК “Каховка” (Каховка), “Надія” (Іванівський район), “Тарпан” (Нижньосірогозький район) та дві команди з Запорізької області — збірні Веселівського і Василівського районів.

Показати більше

24 серпня команди-учасниці вишикувалися перед центральними трибунами на стадіоні “Скіф”. 

Шикування команд-учасниць

Шикування команд-учасниць

Спортсменів і вболівальників привітали з Днем Незалежності України та відкриттям спортивного заходу голова Нижньосірогозької районної федерації футболу “Скіф” Юрій Сердюк, директор Нижньосірогозької дитячо-юнацької спортивної школи Ігор Гладун і ветеран футболу Олександр Терещенко з Нижніх Сірогоз.

Учасників турніру вітають Юрій Сердюк, Ігор Гладун, Олександр Терещенко

Учасники турніру вшанували хвилиною мовчання пам’ять спортсменів-футболістів, які пішли з життя. Потім приєдналися до Всеукраїнської хвилини мовчання за тими, хто у різні часи історії поклав своє життя за волю і незалежність України та за тими, хто в наш час, захищаючи кордони України загинув у зоні антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на Сході України.

Перед початком турніру Нижні Сірогози.City розпитали у одного з організаторів матчевої зустрічі, директора Нижньосірогозької дитячо-юнацької спортивної школи Ігоря Гладуна, кого з футболістів відносять до категорії ветеранів.

“Ветераном футболу вважається той спортсмен, якому більше 35 років. Цього разу ми зібрали тих, кому за 40. Це товариський, дружній турнір між командами сусідніх районів двох областей — Херсонської та Запорізької. Я й сам граю за ветеранську футбольну команду Нижніх Сірогоз. Футбол — це гра мільйонів, це подорож, довжиною в життя”, — говорить Ігор Гладун.

Також директор Нижньосірогозької спортшколи розповів, що 82-річний Олександр Терещенко уже давно став талісманом для футбольної команди“Тарпан-Ветеран”. Незважаючи на зовсім не молодечий вік, своєю відмінною фізичною формою, вправністю й рухливістю чоловік дає фору малодосвідченим юнцям, а то й перевершує їх у футбольному ремеслі. 

Олександр Терещенко, Ігор Гладун

Олександр Терещенко, Ігор Гладун

“Талісман” клубу присвятив улюбленому виду спорту більшу частину свого життя, і це більше, ніж просто хобі. Олександр Терещенко футболом займався з дитинства і продовжує копати м’яча й досі. Каже, що рідні до його захоплення вже звикли. Раніше ж не втомлювалися повторювати й відмовляти покинути “не для старого” футбольну справу. Мовляв, навіщо дідові футбол, пора вже сидіти вдома. Однак, врешті, заспокоїлись, бо знають, що все життя чоловіка – то футбольне поле.

До речі, 82-річний Олександр Терещенко, не зважаючи на поважний вік, цього дня вийшов на футбольне поле у складі команди ветеранів Сірогозщини.

Під номером 20 грає Олександр Терещенко

Фоторепортаж яскравих моментів турніру ветеранів.

На полі збірні Нижньосірогозького і Василівського районів.

Результатом наполегливої, невтомної боротьби між командами ветеранів стала перемога ветеранів СК “Каховка”.

СК “Каховка”

СК “Каховка”

Друге місце у команди “Надія” Іванівського району.

Команда “Надія” Іванівського району

Команда “Надія” Іванівського району

Третє місце розділили між собою збірні Нижньосірогозького та Веселівського районів

Крім того, було визначено та нагороджено гравців у окремих номінаціях: 
— Кращий воротар — Микола Дурмак (“Надія” Іванівський район),
— Кращим захисник — Олександр Бакута (збірна Веселівського району),
— Кращий півзахисник — Сергій Величко (“Тарпан” Нижньосірогозький район),
— Кращий нападник — Віктор Мазуренко (СК “Каховка”, Каховка).

Переможцям турніру вручено кубок, комплект медалей і грамоту. Призерів турніра нагороджено пам’ятними медалями і грамотами. Кращим гравцям по амплуа вручено статуетки.

Футбольний турнір серед команд ветеранів став ще й прекрасною нагодою поспілкуватися і обмінятися досвідом і враженнями ветеранам футболу.

Фото Ліліля Явоненко

nsirogozy.city

Залишити відповідь