В Білозерці вперше відбувся жіночий футбольний матч

В Білозерці  вперше відбувся жіночий футбольний матч

(Білозерка Інфо): В Білозерці на стадіоні Харчовик вперше відбувся жіночий футбольний матч – грали жінки та дівчата з Білозерки та Надеждівки.
19 жовтня запам’ятається для мешканців Білозерської ОТГ не тільки днем села (Білозерці виповнилося 239 років), а й незабутньою та хвилюючою грою в футбол. Адже Тижні футболу  #FootballPeople Week тривають – і не тільки чоловіки, а й жінки та діти виходять на велику гру.

На футбольному полі вперше зустрілися жіночі команди з Білозерки та Надеждівки. Гравчині були настроєні рішуче та завзято змагалися за перемогу.
“Футбол об’єднує” – саме під таким гаслом пройшов жіночий матч між Білозеркою та Надеждівкою. Для Білозерської громади жіночий футбол – це нова подія. – розповідає Сергій Шевейко, голова Білозерської футбольної ліги та президент ФК “Іскра-Білозерка”. – Незважаючи на те, що матч був товариський на полі йшла запекла боротьба, жінки не жаліли один одного, стелились в підкатах і кожна команда хотіла перемогти. Вболівальникам матч сподобався, тому в подальшому у мене в планах є створити жіночу команду на постійній основі”.

«Це було щось неймовірне!- говорить Елла Петренко, голова ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”, організаторка матчу та воротарка білозерської команди.  – Давно я не відчувала стільки адреналіну та хвилювань! Такий командний дух, крики вболівальників та слова «Мама давай!» неабияк підбадьорювали та налаштовували на перемогу».

Перед матчем дівчата порозминалися та поспілкувалися з тренерами, аби прояснити правила гри та розстановку гравчинь на полі.

Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь білозерчанок.  Хоча обидві команди були дружніми між собою та відчуття поразки зовсім не відчувалося.

«Дякую своїй команді!!! Вони просто неймовірні!!!, – говорить Оксана Маханько, волонтерка ГО “Білозерський центр регіонального розвитку”, одна з ідейних натхненниць матчу та гравчиня надеждівської команди. – Для мене особисто це велика перемога, в першу чергу над собою, своєю лінню!!! Ми не програли, ми виграли ОСНОВНЕ – це дружній колектив однодумців, людей зі спільними цінностями!!!»

Але то ще був не кінець. Ще більш хвилюючий матч між матерями та дітьми почався після невеликої перерви. Це був вибух емоцій! 4:0 на користь дітей. Такого драйвового матчу в Білозерці давно не бачили.

І діти, і матері, і дівчата-учасниці отримали солодкі подарунки та призи від організаторів заходу та Білозерської селищної голови Антоніни Чередник. Тож сподіваємось, що даний матч стане гарним початком у розвитку жіночого футболу на Білозерщині.
Жіночий футбольний матч був організований ГО «Білозерський центр регіонального розвитку» у партнерстві з Білозерською селищною радою,  Білозерською футбольною лігою та Білозерським РК ДЮСШ за підтримки мережі FARE в рамках кампанії #FootballPeople Weeks

womensfootball.com.ua

Залишити відповідь