Учні ЗОШ № 47 з Херсона виграли Всеукраїнський фінал ШФЛУ

Учні ЗОШ № 47 з Херсона виграли Всеукраїнський фінал ШФЛУ

13 та 14 травня на майданчиках київського спорткомплексу ЦСК ЗСУ проходили матчі вже третього за ліком турніру «Шкільна футзальна ліга України», який був організований за підтримки Асоціації футзалу України, Федерації футболу України, Міністерства по справах сім’ї, молоді та спорту та Міністерства освіти та науки України.

У сезоні 2016/2017 р. р. взяли участь більш ніж 3000 шкільних команд та 30000 учнів п’ятих класів з усієї України. А до Всеукраїнського фіналу пробились 16 найкращих шкільних команд, які подолали міські, регіональні та зональні етапи змагань.

Важливість проведення подібних змагань в Україні беззаперечна , адже турніри допомагають підтримувати спортивний дух країни, сприяють фізичному розвитку нового покоління та сприяють вихованню майбутніх футбольних зірок.

– Шкільна футзальна ліга – це інвестиція у майбутнє, один із наймасштабніших спортивних проектів для школярів у країні, – наголосив перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко під час церемонії нагородження команд – Розвиток дитячо-юнацького футболу та футзалу були і продовжують залишатися пріоритетними для національної асоціації, а зростання з кожним роком кількості учасників змагань підтверджує те, що ми рухаємось у правильному напрямку.

Також Вадим Костюченко передав усім учасникам вітання від Президента Федерації футболу України Андрія Павелка. Окрім того, вітальний лист надіслав міністр по справах сім’ї, молоді та спорту Ігор Жданов.

– Ми на цьому не зупиняємось. – зазначив Президент Асоціації футзалу України Сергій Владико. – Минулого року до Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги пробилося дванадцять команд, а цього року – вже шістнадцять. Разом з Федерацією футболу України, Міністерством по справах сім’ї молоді та спорту та Міністерством освіти та науки ми продовжимо надалі займатись цим проектом і будемо робити все для того, щоб у наступному році кількість фіналістів збільшилась. Дякую за підтримку цього турніру учням, вчителям, директорам шкіл, партнерам цих змагань – торговим маркам «Select», «Joma», «Dominos Pizza», «Yarych», «Спортмастер» та «Лукас», а також натхненнику цього проекту – віце-президенту Асоціації футзалу України Вадиму Каганову – без їх розуміння та підтримки не було би цього проекту та цього Всеукраїнського фіналу. Для нас головна мета цього турніру – підтримка здорового образу життя. Але ми також будемо раді, якщо хтось з цих юних та талановитих хлопчиків зможе дорости до рівня гравця національної збірної України з футзалу.

2Відзначимо, що переможцями третього сезону стали учні ЗОШ № 47 з Херсона, які у фіналі переграли футзалістів бердичівського НВК № 10. Окрім того, за підсумками Всеукраїнського турніру були визначені найкращі гравці як в окремих номінаціях, так і у складах усіх шістнадцятьох команд-фіналістів. Кожен з гравців був нагороджений пам’ятними призами від партнерів Шкільної футзальної ліги України.

Вирішальні матчі Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги України. Результати:

“Зелений” зал 

Плей-офф
Царичанська ЗОШ (Дніпропетровська обл.) – ЗОШ № 2 (Кобеляки) 1:3
Колегіум (Олександрія) – ФМГ № 17 (Вінниця) 0:2
СШ № 1 (Івано-Франківськ) – ЗОШ № 17 (Біла Церква) 2:3
Глибоцький ліцей (Чернівецька обл.) – НВК № 10 (Бердичів) 3:3 (по пенальті – 2:3)
Матч за 15 місце
Царичанська ЗОШ (Дніпропетровська обл.) – ЗОШ № 1 (Біляївка) 5:0
Матч за 11 місце
Олександрійський Колегіум (Кіровоградська обл.) – ЗОШ № 2 (Ратне) 1:2
Матч за 7 місце
СШ № 1 (Івано-Франківськ) – Великоберезнянська гімназія (Закарпатська обл.) 4:0

“Синій” зал

Плей-офф
Бобровицька гімназія (Чернігівська обл.) – ЗОШ № 1 (Біляївка) 2:0
ЗОШ № 5 (Слов’янськ) – ЗОШ № 2 (Ратне) 1:1 (по пенальті – 4:3)
Великоберезнянська гімназія (Закарпатська обл.) – ТСШ № 29 (Тернопіль) 0:1
НВК № 26 (Рівне) – ЗОШ № 47 (Херсон) 1:0
Матч за 13 місце
ЗОШ № 2 (Кобеляки) – Бобровицька гімназія (Чернігівська обл.) 2:0
Матч за 9 місце
ФМГ № 17 (Вінниця) – ЗОШ № 5 (Слов’янськ) 2:2 (по пенальті – 2:1)
Матч за 5 місце
ЗОШ № 17 (Біла Церква) – ТСШ № 29 (Тернопіль) 2:2 (по пенальті – 3:2)
Матч за 3 місце
Глибоцький ліцей (Чернівецька обл.) – НВК № 26 (Рівне) 2:1
Фінал. Матч за 1 місце
НВК № 10 (Бердичів) – ЗОШ № 47 (Херсон) 1:5
За підсумками змагань були визначені найкращі гравці у чотирьох номінаціях.

Найкращий воротар – Іван Шевчук (НВК № 10, Бердичів)
Найкращий бомбардир – Максим Федорко (СШ № 1, Івано-Франківськ) – 10 м’ячів.
Найкорисніший гравець – Вадим Оринчук (Глибоцький ліцей, Чернівецька обл.)
Найкращий гравець – Максим Мазур (ЗОШ № 47, Херсон)

Окрім того, Оргкомітет Шкільної футзальної ліги України визначив найкращих гравців у складах усіх шістнадцяти команд-учасниць Всеукраїнського фіналу.

Найкращі гравці: Костянтин Кислюк (ЗОШ № 1, Біляївка), Денис Житній (Царичанська ЗОШ, Дніпропетровська обл.), Віталій Ткаченко (Бобровницька гімназія), Іван Тараненко (ЗОШ № 2, Кобеляки), Артем Хованюк (Олександрійський Колегіум, Кіровоградська обл.) Ярослав Панасюк (ЗОШ № 2, Ратне), Станислав Степанченко (ЗОШ № 5, Слов’янськ), Ростислав Мироненко (ФМГ № 17, Вінниця), Василь Цигак (Великоберезнянська гімназія, Закарпатська обл.), Денис Хмелевський (СШ № 1, Івано-Франківськ), Олександр Сорока (ТСШ № 29, Тернопіль), Денис Панченко (ЗОШ № 17, Біла Церква), Данило Шевчук (НВК № 26, Рівне), Яник Тафій (Глибоцький ліцей, Чернівецька обл.), Денис Мудрук (НВК № 10, Бердичів), Михайло Дубровний (ЗОШ № 47, Херсон)

Прес-служба Асоціації футзалу УкраїниIMG_6932 IMG_6933 IMG_6934

Залишити відповідь