УАФ подасть до суду на рф на відшкодування збитків українському футболу

УАФ подасть до суду на рф на відшкодування збитків українському футболу

Президент УАФ Андрій Павелко повідомив, що звернеться до Європейського суду та міжнародних інстанцій щодо завданих збитків російської агресії українському футболу.

“Рашисти мають заплатити за все! 91-й день повномасштабної війни за незалежність України. Увесь цей час Українська асоціація футболу фактично позбавлена можливості займатись своєю основною функцією – розвитком футболу в Україні. Чемпіонати скасовано, не проводяться офіційні змагання, дорослі, замість улюбленої гри у футбол, боронять країну. А діти багатьох регіонів можуть грати з м’ячем лише у бомбосховищах, або змушені шукати прихисток на заході держави чи за кордоном.

З перших днів війни УАФ фіксувала усі факти завдання шкоди українському футболу. І зараз йде підготовка позову до Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) та інших міжнародних судових інстанцій щодо відшкодування завданих рашистами українському футболу збитків на всій території України, включаючи АР Крим і Донбас. У вирішенні цього питання УАФ планує також скористатися міжнародною платформою стягнення компенсацій з рф завданих Україні збитків, над створенням якої зараз працює Офіс Президента.
В УАФ вже функціонує робоча група, що співпрацює з усіма суб’єктами футболу нашої країни, які інвестували свої зусилля і кошти в розвиток українського футболу. Це регіональні асоціації футболу, топ-клуби, усі інші професіональні та аматорські клуби, дитячі школи, власники і розпорядники об’єктів інфраструктури, тощо. Ми вже домовились про залучення до цієї роботи міжнародних юристів, які супроводжуватимуть дану справу у відповідних міжнародних інстанціях. Крім того, до судового процесу будуть залучені авторитетні аудитори з “Big Four” і державні інстанції для надання експертних висновків та оцінок.
Просимо усіх представників нашої футбольної родини повідомляти про факти завданих збитків від російської військової агресії за номером: 0 800 331 016 або на мейл: info@uaf.ua. УАФ спільно з партнерами зробить все можливе, щоб росія компенсувала усі завдані збитки футболу України і щоб український футбол повноцінно відродився після нашої перемоги над рашизмом! Слава Героям! Слава Україні!”,
– написав Павелко у своєму Facebook.

ua-football.com

Залишити відповідь