У смт. Лазурне відкрито повноцінне футбольне поле зі штучним покриттям

У смт. Лазурне відкрито повноцінне футбольне поле зі штучним покриттям

23 червня 2018 року у смт. Лазурне Херсонської області відбулося справжнє свято – на базі пансіонату «Прибрежний» було відкрито повноцінне футбольне поле зі штучним покриттям, аналогів якому поки ще не було в Україні. Це футбольне поле – лише перша черга Спортивної арени, згодом тут розпочнеться будівництво другої черги з легкоатлетичними біговими доріжками, майданчиків для баскетболу та волейболу, секторів для стрибків з жердиною. Планується, що вже наступного року тут буде готуватися легкоатлетична збірна України до Олімпіади в Токіо.

Цей проект здійснюється завдяки наполегливій волі головного ініціатора Андрія Путілова винятково за кошти інвестора – «Механічного заводу», який увійшов до складу засновників ТОВ «Прибрежний».

На урочистій церемонії відкриття були присутні почесні гості: Андрій Станіславович Путілов – інвестор, голова правління Механічного заводу, Павло Валерійович Розенко – віце-прем’єр-міністр України, Вадим Костянтинович Костюченко – перший віце-президент Федерації футболу України, Ігор Євгенович Гоцул – перший заступник Міністра молоді та спорту, президент Федерації легкої атлетики україни, Олександр Борисович Головко – головний тренер молодіжної збірної України з футболу, Андрій Анатолійович Гордєєв – голова Херсонської обласної державної адміністрації та за сумісництвом голова Херсонської обласної федерації футболу та багато інших.

Медалями «За заслуги» Федерації футболу України були нагороджені Теребчук Ігор Валентинович, Дзюба Микола Андрійович та партнер із Польщі Филипп Кароль Кеніг, без яких було б неможливе спорудження цього прекрасного поля.

Також почесні відзнаки від ФФУ отримали головний тренер жіночого футбольного клубу «Восход» стара Маячка Сергій Михайлович Юдін, та президент ФК «Восход» Пунгін Віктор Олександрович. Нагадаємо, що ФК «Восход» Стара Маячка став Чемпіоном України серед жіночих команд у Першій лізі сезону 2017/2018.

Також Андрій Гордєєв разом з Вадимом Костюченко вручили місцевим командам нові футбольні м’ячі.

Натомість творчі колективи підняли і без того чудовий настрій присутнім бадьорою розминкою та своїми виступами.

“Наша задача – відновити спортивну інфраструктуру, та зробити так, щоб наші діти стали майбутніми чемпіонами, і на кожній Олімпіаді чи Чемпіонаті Миру та Європи – лунав Український гімн та підіймався державний прапор.” – наголосив Андрій Путілов.

“Я думаю, що програма “Футболізуємо Херсонщину” на цьому стає іншою, бо цим стадіоном ми виходимо на межі України та Європи.” – підкреслив Андрій Гордєєв

Після привітань почесні гості перерізали символічну червону стрічку. Перший удар по м’ячу на цьому футбольному полі випало право здійснити Олександру Борисовичу Головко – головному тренеру молодіжної збірної України з футболу.
А наприкінці заходу між збірними командами Лазурного та «Прибрежного» відбувся перший футбольний матч на цьому полі.

Футболізація Херсонщини триває!

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь