У Нижніх Сірогозах пройшов новорічний турнір з мініфутболу: за кубок змагалися 3 команди ветеранів

У Нижніх Сірогозах пройшов новорічний турнір з мініфутболу: за кубок змагалися 3 команди ветеранів

Традиційний передноворічний турнір з мініфутболу відбувся 26 грудня в смт Нижні Сірогози за участі команд Нижньосірогозької та Іванівської територіальних громад.

Початку змагань передувало урочисте відкриття. Учасників турніру — команди “Фортуна” (смт Іванівка), “Хлібороб” (с. Нижні Торгаї) і “Тарпан” (смт Нижні Сірогози) привітали з прийдешніми новорічно-різдвяними святами заступник Нижньосірогозького селищного голови Сергій Дашковський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Наталія Вязова, відповідальний за організацію та проведення спортивно-масових заходів у Нижньосірогозькій громаді Ігор Гладун.

Змагання проходили за коловою системою. Матч обслуговувала суддівська бригада у складі Олега Гладуна та Вадима Іванюка.

Медичний супровід та дотримання карантинних вимог проти COVID-19 забезпечувала медична сестра опорного закладу Нижньосірогозький ліцей Ірина Куракова.

За жеребом першими вийшли на майданчик нижньоторгаївський “Хлібороб” та іванівська “Фортуна”. Нижньоторгаївські ветерани “всуху” — 6:0 — перемогли іванівців. Голами відзначилися Ігор Бездольний — 3 м’ячі, Олег Сінкевич — 2 та Сергій Романюк — 1.

Хоча слід зауважити, що гравці “Фортуни” щосили намагалися змінити ситуацію на свою користь і створили достатню кількість небезпечних атак, проте пробити у воротах “Хлібороба” їм так і не вдалося.

Гра між “Хліборобом” і Фортуною

В другій грі на поле знову вийшов “Хлібороб” (с. Нижні ТОргаї) і їх давні спортивні суперники “Тарпан” (смт Нижні Сірогози).

В першому таймі команди не змогли виявити хто ж сильніший — адже обидві зробили по одному влучному удару. Голами обмінялися Сергій Ружицький (“Тарпан”) і Олег Сінкевич (“Хлібороб”).

В другому таймі рахунок не змінився. Тож “Хлібороб” і “Тарпан” розписали бойову нічию

Гра між “Хліборобом” і “Тарпаном”

Третя гра відбулася між іванівською “Фортуною” та нижньосірогозьким “Тарпаном”. Багато часу обидві команди приділили за право володіти м’ячем. Тож в ході гри обома сторонами було реалізовано багато гольових моментів. І в підсумку матчева зустріч завершилася з рахунком 7:6 на користь іванівських ветеранів.

Голи на рахунку гравців “Тарпана” Ігоря Гладуна — 3 та Сергія Ружицького — 3 та “Фортуни” — Анатолія Рязанова — 4 та Вадима Кружкова — 3.

Гра між “Тарпаном” і “Фортуною”

За кількістю набраних командами очок місця в турнірній таблиці розподілилися наступним чином:

І місце — “Хлібороб” (с. Нижні Торгаї),

ІІ місце  “Фортуна” (смт Іванівка),

ІІІ місце — “Тарпан” (смт Нижні Сірогози).

Переможців та призерів передноворічного турніру з мініфутболу нагородили спільними грамотами Нижньосірогозької селищної ради та Нижньосірогозької селищної асоціації футболу. А також всі три команди відзначили пам’ятними кубками.

Наталія Вязова і Сергій Дашковський вручили нагороди капітану команди “Хлібороб” Олегу СінкевичуНаталія Вязова і Сергій Дашковський вручили нагороди капітану команди “Хлібороб” Олегу Сінкевичу

Наталія Вязова і Сергій Дашковський вручили нагороди капітану команди “Фортуна” Дмитру ДерезіНаталія Вязова і Сергій Дашковський вручили нагороди капітану команди “Фортуна” Дмитру Дерезі

Наталія Вязова і Сергій Дашковський вручили нагороди капітану команди “Тарпан” Володимиру МоскаленкуНаталія Вязова і Сергій Дашковський вручили нагороди капітану команди “Тарпан” Володимиру Москаленку

nsirogozy.city

Залишити відповідь