У Новій Каховці розіграли кубок міста з футболу серед аматорських команд

У Новій Каховці розіграли кубок міста з футболу серед аматорських команд

21 травня на футбольному полі «Енергія» відбувся щорічний фінальний матч за кубок міста Нова Каховка з футболу серед аматорських команд.

Турнір  проводився  за підтримки громадської організації «Федерація футболу у м. Нова Каховка», відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради. За перехідний кубок міста змагалися команди «Алмаз» та «Шахтар».

Матч виявився дуже захоплюючим та напруженим до останніх хвилин гри, про  що свідчить кількість забитих м’ячів. За підсумками запеклої боротьби із рахунком 5:3 перемогу завоювала команда «Алмаз».

На церемонії  нагородження до спортсменів звернувся перший заступник міського голови та голова громадської організації «Федерація футболу у м. Нова Каховка» Леонід Чурсинов. Він  подякував  спортсменам-аматорам  за видовищний фінал кубку. Також до привітань долучилася Наталія Таран, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, яка побажала гравцям гарного настрою, нових перемог та здобутків.

Суддівська колегія, яку очолив Анатолій Бакулін, за традицією визначила  кращих гравців  турніру. Кращим захисником став Віталій Думенко («Шахтар»), півзахисником – Олександр Радиш («Алмаз»). Серед воротарів відзначено Олександра Брагіна («Алмаз»). А звання кращого нападника завоював Давид Калашян з команди «Шахтар». Команда-переможець отримала грамоти та перехідний кубок, а команда, яка зайняла ІІ місце отримала м’яч та грамоти.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради вітає фіналістів кубку та виражає вдячність учасникам, а також всім хто долучився до проведення щорічного кубка.

nk-online.tv

Залишити відповідь