У Миколаєві складали іспити на «С»- диплом УАФ, екзаменував слухачів виконавчий директор ХОАФ Олексій Кручер

У Миколаєві складали іспити на «С»- диплом  УАФ, екзаменував слухачів виконавчий директор ХОАФ Олексій Кручер

17 грудня 2021 року у місті Миколаїв відбулися підсумкові іспити для слухачів тренерських футбольних курсів «С»- диплому  УАФ, які проводилися асоціацією футболу Миколаївської області.

Оцінювали слухачів керівник курсів Сергій Куянов (голова науково-аналітичного комітету АФМО), його заступник Михайло Калита, та очолив екзаменаційну комісію виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер, який був делегований від Української асоціації футболу.

У своїй привітальній промові Олексій Кручер передав вітання від УАФ та побажав усім присутнім успішно скласти іспити. Також він розповів, що «С»-диплом УАФ це лише перша сходинка, яка надає право працювати тренером на всіх рівнях аматорського та дитячо-юнацького футболу. Тож  в майбутньому усі бажаючі, хто отримає «С»-ліцензію, матимуть ще нагоду підвищити свою тренерську категорію та тренувати професійні команди.

Після знайомства з усіма учасниками на слухачів чекали екзаменаційні білети. Іспит тривав протягом кількох годин.

По завершенню Олексій Кручер подякував організаторам за якісне навчання. Іспит був успішним для всіх, тож найближчим часом вони отримають дипломи та тренерські ліцензії  категорії «С» Асоціації футболу України.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь