У Каховському районі пройшли змагання з футболу серед юнаків

У Каховському районі пройшли змагання з футболу серед юнаків

Серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів відбулися районні зональні змагання з футболу серед юнаків (1998 р. н. і молодше).

У змаганнях узяли участь 17 команд, які були розподілені на чотири зони, і переможці груп потрапили до фінальної частини змагань. У першій зоні це право здобули юні футболісти з Арх. Слобідської ЗОШ І-ІІІ ст., в другій зоні до фінальної частини змагань вийшла команда Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ № 1, в третій – Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст. і в четвертій зоні до фіналу пробилася команда учнів Волинської ЗОШ І-ІІІ ст.

IMG_20150427_103029

Саме ці команди на стадіоні села Архангельська Слобода розіграли призові місця в цьому виді спорту.

У першому півфіналі, в якому зустрілися команди Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст. і Арх. Слобідської ЗОШ І-ІІІ ст , перемогу святкували футболісти Арх. Слобідської ЗОШ І-ІІІ ст . з рахунком 1:2.

IMG_20150427_132053

У другому півфіналі жереб звів команди Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ № 1 та Волинської ЗОШ І-ІІІ ст. Основний час цього напруженого поєдинку завершився з рахунком 1:1, а післяматчеві пенальті краще виконали вихованці Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ № 1 з рахунком 5:4.

У матчі за 3-4 місця зустрілися команди Волинської ЗОШ І-ІІІ ст. та Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст, перемогу святкували юні футболісти Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст. з рахунком 1:2.

IMG_20150427_133400

У фінальному поєдинку зустрілися команди Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ № 1 і Арх. Слобідської ЗОШ І-ІІІ ст. Основний час цього напруженого поєдинку завершився з рахунком 3:3, а післяматчеві пенальті краще виконали вихованці Любимівської ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ № 1 з рахунком 4:3.

IMG_20150427_133424

По закінченню змагань команді-переможниці було вручено перехідний кубок та диплом першого ступеня відділу освіти, молоді та спорту. Команди-учасники фінального турніру були нагороджені дипломами відповідних ступенів, грамотою та заохочувальними подарунками (футбольними м’ячами). Організатори та учасники турніру висловлюють щиру подяку виконавчому директору ПСП «Ант-Агро» Алексаняну Галусту Хачатуровичу за надання фінансової підтримки у проведені даного заходу.

Іван Жихаренко

Залишити відповідь