У Херсоні змагалися дворові команди з футболу на «Кубок Героїв Української нації»

12-13 травня 2015 року у м. Херсоні на базі  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 47  проведено І етап чемпіонату Херсонської області з футболу серед команд за місцем проживання (дворового футболу) «Кубок Героїв Української нації».

дворовий футбол

Головною метою заходу стало популяризація фізичної культури і спорту, пропаганда здорового способу життя, залучення дітей та підлітків до занять футболом за місцем проживання та в місцях масового відпочинку.

Копия (2) дворовий футбол

До участі у чемпіонаті області долучилися  команди за місцем Комсомольського району м. Херсона: учасниками змагань стали 16 дворових команд юнаків 2001-2002 року народження, всього 206 чол.

Копия (3) дворовий футбол

За підсумками змагань І місце виборола команда ЗНЗ  № 47, на ІІ місці – ЗНЗ № 1, на ІІІ – ЗНЗ № 57. 

Копия дворовий футбол

Нагадаємо, змагання чемпіонату  Херсонської області з футболу серед команд за місцем проживання (дворового футболу) «Кубок Героїв Української нації» проводяться у три етапи з 20 квітня по 25 липня 2015 року.  І етап проводиться  з 20 квітня по 31 травня на рівні районів і міст області, ІІ етап – на рівні районів і міст серед команд-переможниць  І етапу, ІІІ етап – фінал – у другій декаді липня 2015 року серед команд-переможниць ІІ етапу.

Залишити відповідь