У Херсоні стартував дитячий турнір присвячений святкуванню 30-ї річниці Незалежності України

У Херсоні стартував дитячий турнір присвячений святкуванню 30-ї річниці Незалежності України

29 серпня 2021 року, на футбольному майданчику Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи міста Херсону, стартував дитячий турнір, який проводиться з нагоди святкування 30-ї річниці Незалежності України.

На церемонію відкриття завітали почесні гості. Начальник відділу дитячо-юнацького футболу УАФ Валерій Золотухін передав вітання від Президента УАФ Андрія Павелко та побажав юним спортсменам футбольних успіхів та нових досягнень. Також привітали юних спортсменів виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер та заступник голови ХОАФ Володимир Володін. Вони передали вітанні від очільника Херсонської обласної асоціації футболу Андрія Гордєєва та побажали учасникам перемог у турнірі.

Перед матчем усі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. 

Нагадаємо, що команди-переможці регіонального етапу отримають право представляти Херсонщину на Всеукраїнському турнірі. Також усі переможці обласного етапу, окрім кубків та медалей, отримують у подарунок поїздку на матч кваліфікації ЧС-2022 Україна – Франція, який зіграють 4 вересня на НСК «Олімпійський» в Києві!

Завтра та післязавтра відбудуться матчі в інших вікових категоріях

30.08.2021 р. о 09:00 у м. Херсон (юнаки 11-14 років), спортивний майданчик 40х20 м.

31.08.2021 р. о 09:00 у м. Херсон (юнаки 15-18 років), спортивний майданчик 40х20 м

Запрошуються усі бажаючі команди області.

Контактний телефон: Нойок Віктор Іванович – 095-426-32-82.

Захід проводиться за підтримки ГО «ОБ’ЄДНАННЯ «УКРАЇНА-НАШ ДІМ»

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь