У Херсоні пройшов традиційний турнір з футзалу пам’яті В.Ю. Кушнаренко

У Херсоні пройшов традиційний турнір з футзалу пам’яті В.Ю. Кушнаренко

4-5 січня 2022 року у м. Херсоні, в спортивному залі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, відбувся традиційний турнір з футзалу серед команд юнаків 2013 року народження на призи колишнього директора цієїї школи Василя Кушнаренка.

У турнірі взяли участь 10 команд з міст Херсона, Нової Каховки, Каховки та Генічеська. У перший день змагання проходили за коловою системою. На другий день на всіх чекали матчі за місця. Команди показали гарну підготовку та високий рівень гри.

5 січня, Стикові матчі:

Таврія Н. Каховка – Освіта-2 м. Херсон 4:1

СК Каховка – ДЮСШ-2 м. Херсон 5:1

Матч за 7-8 місце Освіта-2 м. Херсон – ДЮСШ-2 м. Херсон 2:5

Матч за 5-6 місце Таврія Н. Каховка – СК Каховка 4:6

1-й півфінал Освіта-1 м. Херсон – ДЮСШ-1 м. Херсон 2:3

2-й півфінал ДЮФК Тавр м. Генічеськ – Стелс м. Херсон 4:1

Матч за 3-тє місце Освіта-1 м. Херсон – Стелс м. Херсон 4:1

Фінальний матч, в якому зустрілися ДЮСШ-1 м. Херсон та ДЮФК Тавр м. Генічеськ видався доволі напруженим. Кожен прагнув перемогти. ДЮСШ Тавр краще реалізовували свої моменти, але херсонці нічим не поступалися. Напруженою вийшла кінцівка зустрічі, коли за кілька хвилин до завершення ДЮСШ-1 програвали лише в один м’яч та прагнули зрівняти рахунок. Але перемагають сильніші, ДЮСШ Тавр святкували перемогу та стали Чемпіонами!

ДЮСШ-1 – ДЮФК Тавр м. Генічеськ 3:4

Нагородження призерів та переможця турніру проводили виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Олексій Кручер, директор КДЮСШ Віктор Іванович Бербенцев та його заступник Віктор Іванович Нойок.

Діти були нагородженні пам’ятними медалями, почесними кубками відповідних ступенів, від Херсонської обласної асоціації футболу команди отримали нові футбольні м’ячі, а від спонсорів – солодкі подарунки.

Також в знак подяки Олексій Кручер вручив Віктору Бербенцеву на Віктору Нойоку фірмові календарі від УАФ.

Крім того, були визначені кращі гравці команд:

8-місце Освіта-2 – Папахчієв Даніель

7-місце ДЮСШ-2 Херсон – Харченко Євген

6 місце Таврія Н. Каховка – Була Ярослав

5 місце СК Каховка – Блозва Ілля

4 місце Стелс – Ільник Кирило

3 місце Освіта-1 – Дяченко Марк

2 місце ДЮСШ Херсон – Бехтер Ігор

1 місце ДЮСШ Тавр – Козик Єгор

Кращий гравець турніру – Лейко Назар Освіта, який отримав фірмовий м’яч з підписами гравців національної збірної

Довідка: Василь Юрійович Кушнаренко народився в 1932 році. З 1986 по 1997 рік працював директором ДЮСШ «Освіта» і фактично за його активної участі побудована школа на проспекті 200 років Херсону, в якій і відбувся турнір. За багаторічну сумлінну працю Василь Кушнаренко нагороджений грамотами й пам’ятними відзнаками Міністерства освіти України, медаллю «Ветеран праці», йому присвоєно почесне звання «Відмінник народної освіти». Помер 14 серпня 1997 року.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь