У групі «Б» змінився склад учасників

У групі «Б» змінився склад учасників

У групі «Б» Чемпіонату України серед аматорських команд змінився склад учасників: замість горностаївського «Миру» до групи включений каховський «Авангард».

Горностаївці, отримавши атестат ПФЛ, розпрощалися з усіма аматорськими турнірами. Спочатку вибули зі складу учасників Чемпіонату області, а тепер – і з всеукраїнських змагань.

ААФУ замінила «Мир» «Авангардом», що посів у першій частині групового етапу місце слідом за горностаївцями. У турнірній таблиці групи «Б» Авангард» стартує, що природно, зі своїми показниками: одне очко у чотирьох іграх. Щоправда, невідомо, як бути з «Таврією-Скіфом», що вже виїздила до Горностаївки та виборола там одне очко, але то вже проблема ААФУ.

24 червня «Авангард» у Каховці вже зіграв з «Колосом» із Зачепилівки Харківської області та зазнав поразку з рахунком 0:1.

Пропущені матчі з «Інгульцем» та «Таврією-Скіфом» авангардівці проведуть пізніше.

На сьогодні впевнено лідирують у групі «Б» балканівці та зачепилівці. Каховчани займають поки що останнє, шосте місце з одним очком в активі.

Наступний суперник «Авангарду» в турнірі – «Інгулець» (Петрове Кіровоградської області). Гра відбудеться 1 липня у Каховці.

Залишити відповідь