У Генічеську відкрито новий футбольний майданчик

У Генічеську відкрито новий футбольний майданчик

Сьогодні, 27 грудня 2019 року, на території стадіону «Будівельник» міста Генічеськ, голова Херсонської обласної асоціації футболу Андрій Гордєєв урочисто відкрив новий футбольний майданчик зі штучним покриттям.

Майданчик розміром 42*22 м було збудовано в рамках програми “Футболізуємо Херсонщину” за кошти державного фонду регіонального розвитку і міського бюджету. Роботи по його будівництву були завершені минулої суботи.

На початку офіційної церемонії майданчик освятив Протоієрей Іван Щербан.

Окрім Андрія Гордєєва на урочисту церемонію завітали й інші почесні гості.

Міському голові міста Генічеськ Олександру Тулупову та голові Генічеської райдержадміністрації Андрію Онищенко було надано почесне право перерізати символічну червону стрічку.

Андрій Гордєєв привітав усіх присутніх, та подякував усім ти, хто приймав участь у будівництві цього майданчика, усім тим, хто піклується про майбутнє наших дітей. Бо діти – наше наступне покоління, і потрібно робити все для того, щоб вони були здоровими та любили спорт.

Після своєї промови вже за традицією Андрій Гордєєв від Херсонської обласної асоціації футболу вручив юним футболістам місцевих команд «Тавр» та «Мрія» у подарунок нові футбольні м’ячі.

Насамкінець почесних гостей запросили зробити перший удар по м’ячу, а діти провели свій перший показовий товариський матч.

До речі, до футбольних команд «Тавр» та «Мрія» ведеться набір дітей починаючи з 6 років. І саме на цьому стадіоні проходять їхні постійні тренування. А завдяки будівництву даного сучасного майданчика вони зможуть тренуватися в більш комфортних умовах та на більш високому рівні, що в майбутньому обов’язково дасть свій результат.

Футболізація Херсонщини продовжується!!!

Фотозвіт ТУТ

Залишити відповідь