У другому матчі Кубку федерації футболу АР Крим «Мир» впевнено переграє «Колос»

У другому матчі Кубку федерації футболу АР Крим «Мир» впевнено переграє «Колос»

У другому матчі «Відкритого Кубку федерації футболу АР Крим 2017 року» зустрілися команди ФК «Мир» Горностаївка та ФК «Колос» Хлібодарівка.

З самого початку гри ФК «Мир» почав грати першим номером.  Вже на початку  першого тайму їм вдалося відкрити рахунок 1-0. «Колос» спробував відповісти створивши небезпечний момент, та воротар зіграв надійно. В середині тайму, після помилки  захисту у штрафній «Мир» подвоїв рахунок.  Горностаївці й надалі грали дуже небезпечно: вихід сам на сам, штрафний, навіть з дальнього удару завдавали проблем воротареві. Натомість, після навісу у штрафну «Колосу» все ж вдалося забити наприкінці першого тайму 2-1.

Після забитого голу у другому таймі Колос заграв набагато активніше. Але вистачило їх намагань зрівняти на хвилин десять. У Колоса були явні проблеми з захистом, голи так посипався у ворота хлібодарівців – спочатку 3-1, через шість хвилин 4-1, ще через дві хвилини 5-1.

Можливість забити Колосу випала з пенальті 5-2! Після забитого голу команда дещо прибавила. Та після невдалої атаки, гравець нервуючи вдарив м’яч у огорожу стадіону. Арбітр на такий вчинок відповів другою жовтою карткою, і Колос залишився догравати гру у меншості. Та рахунок так і залишився 5-2!

Наступний тур відбудеться 3 березня, о 11:00 відбудеться матч «Енергія» – «Колос», та о 13:00 – «Таврія» –  «Мир».


33

37

Залишити відповідь