У другій товариській зустрічі збірна Іспанії з футзалу здобула вольову перемогу

Дуже напруженою вдалася друга зустріч збірних України та Іспанії. Вже з перших хвилин стало зрозуміло, що обидві команди грають тільки на перемогу. Небезпечні моменти виникали у воріт то з однієї, то з іншої сторони. Гра вдалася дещо грубою, вже на 8 хвилині іспанці заробили три, а українці два фоли. З початку матчу наші футболісти відзначилися дуже впевненою грою. На 9-тій хвилині Сергій Журба перехопив м’яч на половині іспанців, та влучно пробив в дальній кут 1-0! Іспанці почали нервувати, та після тайм-ауту прагнули забити. Але воротар, гравець херсонського Продексіму, Кирило Ципун стояв дуже надійно. Вже за три хвилини до кінця тайму іспанці заробили 5-й фол. На 17 хвилині Віталій Дзюба ставив блок, та ненавмисно вдарив Давида Гарсія. Головного тренера збірної Іспанії це дуже обурило – він прийняв емоційне рішення разом з командою йти до роздягальні. Але через деякий час його вдалося переконати продовжити гру. Наприкінці тайму команди обмінювались ударами в площину воріт, але рахунок не змінився.

Другий тайм розпочався із заміни воротаря іспанців, замість Карлоса вийшов Хуанхо.  Команди продовжували фолити. Збірна Іспанії почала пресингувати.  На 28 хвилині виник небезпечний момент біля наших воріт, але Кирило Ципун впевнено взяв м’яч. Скориставшись нагодою Алекс вдарив коліном нашого воротаря, але арбітр це помітив, і покарав його жовтою карткою. На 34 хвилині Шотурма небезпечно пробив у площину воріт, але Хуанхо відбиває м’яч. Але через декілька секунд, після пострілу Мик. Грицина, дуже вдало на добиванні зіграв І. Корсун 2-0! Іспанці почали пресингувати. Та саме завдяки нашому воротареві, Кирилу Ципуну, збірна України сподівалася на суху перемогу. Але на 37-й хвилині в декілька дотиків іспанці розіграли вдалу комбінацію. Голом відзначився Рафа Усін 2-1. Іспанцям потрібно було любою ціною підтвердити статус чинних Чемпіонів Європи. Тож вони залучили п’ятого польового гравця. На 39-й хвилині дублем відзначився Рафа Усін 2-2. Окрилені іспанці пішли уперед, і на 40-й хвилині Айкардо забиває третій м’яч 2-3. Довелося залучати п’ятого польового гравця і українцям, але не вдало. Разом з фінальним свистком Айкардо відправляє м’яч в порожні ворота 2-4. Збірна Іспанії здобуває вольову перемогу.

Україна – Іспанія – 2:4

Голи: Журба (9), Корсун (34) – Рафа Усін (37, 39), Айкардо (40, 40)

Україна: Ципун – Дзюба, Бондар, Білоцерківець, Журба – Разуванов, Корсун, Шотурма, Мик. Грицина – Д. Сорокін, Педяш

Іспанія: Карлос Баррон (Хуанхо, 21) – Ортіс, Толра, Адольфо, Рафа Усін – Алекс, Пола, Хоселіто Фернандес, Бебе – Хоселіто Масіас, Давід Гарсія, Айкардо

Попередження: Д. Сорокін (17), Дзюба (17) – Давід Гарсія (17) , Алекс (28)

Залишити відповідь