У Білозерці стартував фестиваль “Відкриті уроки футболу”

У Білозерці стартував фестиваль “Відкриті уроки футболу”

Естафету проведення фестивалів «Відкриті уроки футболу», які проводяться завдяки підтримці Європейського Союзу, підхопила й Білозерщина.

12 жовтня у смт. Білозерка, на стадіоні Харчових відбулось відкриття фестивалю “Відкриті уроки футболу”, що проводиться в адаптованому форматі з дотриманням протиепідемічних умов і карантинних обмежень. Усі учасники, а загалом це 192 дитини, розподілені на чотири групи. Тож одночасно на футбольному полі перебувають 48 учнів.

Перед початком дитячого футбольного свята учасників привітали національний координатор проекту «Відкриті уроки футболу» Столітенко Євген Володимирович , голова Херсонської обласної асоціації футболу Гордєєв  Андрій Анатолійович, виконавчий директор Херсонської обласної асоціації футболу Кручер Олексій Станіславович , секретар Білозерської селищної ради Шепель Євген Олександрович та інші. Почесні гості побажали всім учасникам спортивних досягнень, фізичного здоров’я, нових перемог та багато позитивних емоцій та знайти нових друзів.

Цей фестиваль відкритий для всіх незалежно від здібностей чи соціального рівня, він відкритий як і для хлопчиків так і дівчаток. Тут немає переможених чи переможців. Головна мета проекту – здружити усіх дітей між собою.

Фестиваль розпочався з бадьорої розминки, після якої на дітей чекали шість майданчиків, на які було розподілене футбольне поле. На кожному з таких майданчиків працював тренер-волонтер зі своїм асистентом. На дітей чекали різноманітні вправи з футбольним м’ячем, різні ігри та веселі естафети. Унікальними також були майданчики психолога та майданчик поліцейського. З поліцейським діти могли поспілкуватися про свої права чи обов’язки. Майданчик психолога заряджав всіх дітей позитивними емоціями.

Тож гарний настрій, сонячну погоду та море усмішок сьогоднішній день усім гарантував.

13 жовтня відбудеться другий день фестивалю.

Усі діти, що приймають участь у проекті, отримають на згадку фірмову футболку с логотипом та сертифікат учасника. Увесь інвентар від Української асоціації футболу, що використовується під час проведення фестивалю, залишиться місцевим школам, що беруть у ньому участь.

Проєкт «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») здійснюється в рамках діяльності зі співпраці між громадянським суспільством і громадським сектором задля миру, соціальної інтеграції та захисту дітей в Україні, що фінансується Європейським Союзом. Основними виконавцями в реалізації проєкту виступають Асоціація крос-культурних проєктів (Данія), Українська асоціація футболу, Всеукраїнська Фундація «Захист прав дітей», StreetFootballWorld (Німеччина), в партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Національною поліцією України.

Більше фото ТУТ

Залишити відповідь