“Ти помічаєш сльози”: захисник “Динамо” розповів про емоції за кордоном

“Ти помічаєш сльози”: захисник “Динамо” розповів про емоції за кордоном

Захисник київського “Динамо” Олександр Караваєв зізнався, що дуже емоційно сприймає українські пісні коли вони зараз звучать за кордоном. Футболіст національної команди зазначив, що часто у такі моменти у нього накочуються сльози.

Про це Карававєв розповів в інтерв’ю каналам “Футбол 1/2/3”. Він також наголосив, що радіє тому, як Європа згуртувалася навколо України. Зокрема, він навів у приклад організацію тренувальних зборів “жовто-синіх” у Словенії.

''Ти помічаєш сльози'': захисник ''Динамо'' розповів про емоції за кордоном

“Коли ти приїжджаєш на матчі, одразу помічаєш багато наших співвітчизників, громадян, які були змушені залишити Україну, а деякі там проживають давно. Із самого початку, коли вони нас бачать, сприймають із радістю, коли звучить гімн чи українські пісні, ти помічаєш сльози, вони теж дуже переживають, але ніхто не відвертається, всі допомагають чим можуть. Коли ми приїхали до Словенії та побачили, які нам надали умови, навіть не передати словами, тут є все, що потрібно. Поля високого рівня, готель. Приємно спостерігати, як люди об’єднуються довкола України”, – сказав Караваєв.

''Ти помічаєш сльози'': захисник ''Динамо'' розповів про емоції за кордоном

Як повідомляв OBOZREVATEL, один із капітанів збірної України Олександр Зінченко вчетверте став чемпіоном Англії. На церемонії нагородження наш співвітчизник не стримав сліз, накривши трофей українським прапором.

news.obozrevatel.com

Залишити відповідь