Турнір з футзалу пам’яті футболістів Каховщини

Турнір з футзалу пам’яті футболістів Каховщини

13 березня 2016 року в спортивній залі Каховського КЗ «ДЮСШ» відбувся традиційний відкритий турнір з футзалу серед ветеранів (40 років і старші), присвячений пам’яті футболістів Каховщини. В турнірі взяли участь команді: «Каховка», «Каховка-2», «Тандем» (Н.Каховка), «Скіф» (Н.Сірогози), «Азовець» (Генічеськ) та «Вікторія» (Асканія-Нова). Організатори турніру: відділ у справах молоді та спорту міської ради, відділ освіти, КЗ «ДЮСШ» та при підтримці ТОВ «Тройка» (мінеральна вода «Каховка»).учасники турніру на відкритті_nПід час урочистої церемонії відкриття учасників змагань та вболівальників вітали міський голова Андрій Дяченко та начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Всі присутні вшанували пам’ять футболістів Каховщини «хвилиною мовчання».2016-03-13 11.08.36Всі матчі проходили у цікавій, безкомпромісній спортивній боротьбі. У складах команд виступало багато відомих у минулому футболістів Херсонщини: Сергій Дегтярьов, Василь Росошик, Юрій Окул, Сергій Величко, Сергій Ружицький, Вадим Жуков, Ігор Штихар та інші. Ветерани футболу дещо втратили швидкісні кондиції, але вони з легкістю компенсувалися непоступливим характером, виконавською майстерністю та «маленькими футбольними хитрощами».IMG_0009 Першість у турнірі розігрувалась за «змішаною» системою. На попередньому етапі команді, розподілені жеребом на дві групи, грали за коловою системою. Місця у групах розподілились за кількістю набраних очок наступним чином:

Група 1:

 1. «Каховка» – 4 (краща різниця забитих та пропущених м’ячів)
 2. «Тандем» (Н.Каховка) – 4
 3. «Вікторія» (Асканія-Нова) – 0

Група 2:

 1. «Скіф» (Н.Сірогози) – 4
 2. «Азовець» (Генічеськ) – 3
 3. «Каховка-2» – 1

IMG_0003На другому етапі були зіграні стикові матчі:

 • за 5-6 місця: «Вікторія» (Асканія-Нова) – «Каховка-2» – 0:4;
 • за 3-4 місце: «Тандем» (Н.Каховка) – «Азовець» (Генічеськ) – 6:4
 • за 1-2 місце (фінал): «Каховка» – «Скіф» (Н.Сірогози) – 4:0.

IMG_0017Отже, за підсумками турніру, перемогу здобула команда «Каховка» у такому складі: Олександр Іванов, Ігор Плотніков, Юрій Окул, Юрій Балицький, Віктор Дзьоба, Ігор Бойко, Сергій Кашулін та Олександр Забара. На другому місці – команда «Скіф» (Н.Сірогози),  на третьому – «Тандем» (Н.Каховка). Кращими гравцями турніру були визнані:

 • «Кращий воротар» – Олександр Іванов («Каховка»);
 • «Кращий бомбардир» – Ігор Штихар («Тандем» (Н.Каховка) – 6 забитих м’ячів;
 • «Кращий гравець» – Сергій Дегтярьов («Каховка-2»).КАХОВКАОрганізатори змагань висловлюють щиру подяку всім командам та учасникам, які знайшли фінансову і організаційну можливість для того, щоб взяти участь у турнірі, а також за підтримку ветеранського спорту та пропаганду здорового способу життя.

Н.СІРОГОЗИ

 

 

Залишити відповідь