Турнір з футболу пам’яті юного футболіста команди “Колос” с.Чорнобаївка Сеницького Влада

Турнір з футболу пам’яті юного футболіста команди “Колос” с.Чорнобаївка Сеницького Влада

30.06.2018 року в с.Чорнобаївка Білозерського району Херсонської області пройшов турнір з футболу пам’яті юного футболіста команди “Колос” с.Чорнобаївка Сеницького Влада серед команд юнаків 2009/2010 р.н.

В турнірі прийняли участь команди: “Колос” с.Чорнобаївка, ДЮСШ “Херсон” м.Херсон,”Стелс” м.Херсон і ФК “Гопри” м.Гола Пристань.

Першу гру наші юнаки грали проти команди ДЮСШ “Херсон” і здобули перемогу з рахунком 4-2. Після гри наші юні гравці раділи так що для них вже турнір завершився перемогою, але грати потрібно до кінця. Наступним суперником нашої команди була команда “Колос”, яка поступилася команді “Стелс”. Вийшовши на гру переможцями наші юнаки почали допускатись помилок якими і скористались гравці команди суперника. Як результат – поразка з рахунком 4-2.

На другому полі команда ДЮСШ “Херсон” переграла команду “Стелс” і перед заключними іграми у всіх 4 команд було по 3 очки. Остання гра проти команди “Стелс” теж пройшла з багатьма помилками які і не дали змоги нам претендувати на перемогу і на призові місця.

Перше місце зайняла команда ДЮСШ “Херсон” яка здобула всі перемоги і лише одного разу поступилася ФК “Гопри”, друге місце у команди “Стелс” і третє у команди “Колос” с.Чорнобаївка.

Команда переможець і команди призери були нагороджені кубками, медалями і грамотами, а всі команди учасниці – солодощами. Після гри команда привітала юного гравця ФК “Гопри” Буденчука Єгора з днем народження.

Голова ГМФФ “Гопри” Бурковський О.Г.

gopri-sport.ucoz.ua

Залишити відповідь