Турнір з футболу до “Дня Констітуції України” в Чорнобаївці

Турнір з футболу до “Дня Констітуції України” в Чорнобаївці

З 28 по 29 червня 2018 року в с.Чорнобаївка Херсонської області проходив традиційний турнір з футболу присвячений “Дню Конституції України” серед команд юнаків 2007/2008 р.н. В турнірі прийняли участь 8 команд,які були розподілені на дві групи.

В групі “А” грали команди: ФК “Енергія” м.Нова Каховка, СДЮШОР “Кристал-1” м.Херсон, ДЮСШ “Херсон” м.Херсон,”Стелс” м.Херсон.

В групі “Б” грали команди : “Майстер-С” м.Херсон, СДЮШОР “Кристал-2″ м.Херсон,”Колос” с.Чорнобаївка і ФК “Гопри” м.Гола Пристань. Ігри в групах, за регламентом, проходять за коловою системою і в залежності від місця в турнірній таблиці команди виборюють місця в турнірі.

В перший день змагань ФК “Гопри” здобула дві перемоги над командою “Майстер-С” 6-2 і командою СДЮШОР “Кристал-2” 2-0.

А 29 червня пройшли заключні ігри. Останню гру в групі ФК “Гопри” грав проти місцевої команди “Колос”. Гра розпочалася для нашої команди з двох пропущених м’ячів, але ще до перерви ми змогли не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед. Після перерви ми забили ы перемогли з рахунком 4-2. Маючи три перемоги ФК “Гопри” зайняв перше місце в групі,  в фіналі нашим суперником була команда ДЮСШ “Херсон”, яка теж в своїй групі випередила ФК “Енергія” за додатковими показниками.

В фіналі наші юнаки грали з настроєм і вже до перерви вели в рахунку 3-0. Після давши змогу пограти юнакам 2008 і 2009 р.н. наша команда зберегла переможний рахунок 3-2 на нашу користь і зайняла перше місце в турнірі. ДЮСШ “Херсон”-  другі, ФК “Енергія” – третя.

Кращим гравцем турніру признано гравця ФК “Гопри” Жаданова Івана, а кращим нападником турніру гравця ФК “Гопри” Гальченко Артема.

Команда переможець і команди призери були нагороджені грамотами, медалями і кубками.Всі гравці турніру нагороджені солодощами.Велика подяка організаторам турніру.

Голова ГМФФ “Гопри” Бурковський О.Г.

gopri-sport.ucoz.ua

Залишити відповідь