Турнір пам’яті Героя. «Вікторія» означає перемога

Визначилися учасники фінального матчу на кубок Героя України Віри Найдьонової з футболу серед ветеранів. Хоча тут і не обійшлося без певних несподіванок. У першу чергу це стосується результату матчу СК «Каховка» — «Вікторія» (Чулаківка). Остання команда грає у цьому турнірі після того, як від участі у ньому відмовилася херсонська «ЯФА».

Так от, фаворитами поєдинку в Каховці ще до його початку вважалися господарі. Однак перебіг подій на полі спростував цю думку. Більше територіальною та ігровою перевагами володіли гості. Практично третину поєдинку господарями на зеленому килимі почувалися ветерани «Вікторії». Вони й відкрили рахунок гри вже у першому таймі. Зробив це Олександр Мальченко після подачі з кутового у виконанні Костянтина Паніна. Зробив це красиво, у властивому йому стилі. Як робив це у роки, коли грав за херсонський «Кристал». До речі, Олександр вийшов на заміну кілька хвилин тому. Що значить з’явитися на полі, як кажуть, у потрібний час і у потрібному місці.

В цілому гра була цікавою, безкомпромісною. До честі господарів поля, вони зробили багато, аби поновити рівновагу. Зокрема, наприкінці другого тайму тільки майстерність голкіпера «Вікторії» Василя Рудника врятувала команду від неприємностей. Рахунок матчу — 1:0 — на користь «Вікторії» не змінився до фінального свистка.

У півфінальному матчі в Новій Каховці між місцевим «Новокаховцем» і «Надією» (Іванівський район) зафіксовано перемогу господарів поля — 4:1.

А це означає, що у суботу, 5 листопада, у вирішальному, фінальному поєдинку за кубок Героя України Віри Опанасівни Найдьонової у Тавричанці — селі, де вона очолювала місцеве дослідне господарство «Асканійське» протягом більше як 30 років, — зустрінуться «Новокаховець» і «Вікторія».

Початок гри о 13.00

кор. газети “Новий День”

Залишити відповідь