Турнір «Крим – це Україна». Урочисте відкриття

Турнір «Крим – це Україна». Урочисте відкриття

Сьогодні в Херсоні стартував перший Всеукраїнський турнір з футболу «Крим – це Україна» серед команд 1999 року народження.

IMG_8560

– Україна – єдина країна. А Крим – невід’ємна її частина. І це чудово розуміють діти, які беруть участь у турнірі, – наголосив завідуючий Сектору ФФУ з роботи з АР Крим Олексій Куніцин.

Цього року брати участь у турнірі зголосилося чотири команди, але організатори впевнені, що в наступному році їх буде вп’ятеро більше.

Ну а поки що на футбольному полі до офіційного відкриття вишикувалися два херсонські колективи – «Кристал» і «ДЮСШ №3 – Херсон-47», СДЮШОР «Торпедо» з Миколаєва та ДЮСШ 11 «Чорноморець» з Одеси.

IMG_8532

Всі учасники, одягнуті в футболки з логотипом турніру, подаровані організаторами, разом із почесними гостями – заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації Вадимом Чабаном, головою Херсонської обласної федерації футболу В’ячеславом Богуном, першим заступником голови ХОФФ Віктором Бербенцевим, начальником управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрієм Семченком, завідуючим Сектором ФФУ з роботи з АР Крим Олексієм Куніциним та заступником начальника відділу забезпечення діяльності ФФУ Андрієм Руденком  – виконали Державний Гімн України та підняли жовто-блакитний стяг і прапор Федерації футболу України.

IMG_8547

Окрім того, кожен з них привітав юних футболістів з початком змагань. Зокрема, голова Херсонської обласної федерації футболу В’ячеслав Богун побажав усім чесної гри, поваги до суперників та спортивних успіхів.

– Нехай переможе сильніший, спритніший та швидший! – звернувся він до учасників турніру.

 

Залишити відповідь