Традиційний матч вшанування пам’яті футболістів Нововоронцовського району

Традиційний матч вшанування пам’яті футболістів Нововоронцовського району
14 жовтня, в святковий день Покрови Пресвятої Богородиці, Захисника України та українського козацтва, на Нововоронцовському стадіоні «Колос» відбувся футбольний матч між ветеранськими командами Нововоронцовки та збірної команди ветеранів с. Архангельське та смт. Високопілля, присвячений пам’яті нововоронцовських футболістів.
Невеличка церемонія відкриття турніру розпочалася з привітальних слів. А потім хвилиною мовчання, покладанням квітів і вінків до могил вшанували світлу пам’ять футболістів, що вже відішли у вічність.
Після відкриття команди на поле вивели їх капітани – Олександр Лисиця (Нововоронцовка) та Володимир Гриньок(Архангельське). Напрочуд чудова погода в цей день сприяла тому, що на стадіон прийшло багато колишніх футболістів якщо не пограти в футбол то, поспілкуватись та підтримати команди.
Організатори матчу Анатолій Проценко та Сергій Рудий подбали не тільки про спортивну сторону даного заходу, а і про смачну юшку, яку приготували їхні дружини. Учасники футбольного матчу та вболівальники мали змогу насолодитись та оцінити якість продукту.
Також дієву підтримку надали Нововоронцовська селищна рада, «Благодійний фонд Ігоря Колихаєва» та Нововоронцовська районна федерація футболу.
Редакція газети “Вісті Нововоронцовщини”

Залишити відповідь