“Таврія” розгромила МФК “Миколаїв-2” в останньому матчі сезону

Таврія приймала МФК Миколаїв-2 в Горностаївці – де колись багато років грав місцевий МИР, в тому числі у Другій лізі. І хоча в гості приїхала остання команда першості, завданням господарів була тільки перемога – лише вона залишала хороші шанси на третє місце, в разі, якщо оступиться в домашньому матчі Металург.

І вже в самому дебюті господарі провели швидку атаку через правий фланг. Захарченко з глибини поля дав передачу на хід Бойко, форвард підправив м’яч під праву ногу і влучно пробив повз воротаря – 1: 0. Неодноразово Таврія намагалася закріпити перевагу, але вдалося це зробити вже ближче до перерви. Спершу Барладим розправився з суперниками на лівому фланзі і вистелив пас під удар Долі – 2: 0. Сьомий гол в чемпіонаті при п’яти асістах для Валерія, він брав участь і в початковій фазі цієї атаки. Потім гості збили активного Захарченко, і Олексій Бойко сильним ударом з правої ноги пробив точно в кут. Тягнувся воротар, але виручити «корабелів» не зміг – 3: 0. До дев’яти голів (при двох асістах) довів лік своїх голів Бойко.

У другому таймі господарі спокійно розгортали м’яч, закріпивши свою перевагу. Спочатку навіс Чеботаєва з правого флангу головою замкнув вийшовший на заміну Бочак – 4: 0. А через хвилину вже добре знайомий по Енергії Частка відкотив з лівого краю штрафного під удар Роману – 5: 0. Напевно, найшвидший дубль чемпіонату. А потім і Олексій Бойко взяв слово, замкнувши передачу Богданова – 6: 0. Десятий гол в чемпіонаті для №99 Таврії.

Все, що встигла молодь МФК Миколаїв – «гол престижу» в самій кінцівці. Данил Фальковський сильним ударом з правої ноги поцілив в кут, і хоча воротар господарів вгадав- виручити не зміг. 6: 1 – ураганна перемога Таврії, але вона не радує настільки, як могла б порадувати втрата очок запорожцями. А так – конкурента вже не дістати. Сезон для господарів завершений, яскраво і пам’ятно.

Man of the Match: Олексій Бойко (Таврія)

Оформив хет-трик, та й взагалі проявляв активність. Ще б пак пенальті забив …

Таврія-Сімферополь – МФК Миколаїв-2 – 6:1
Голи
: Бойко, 6, 37 (пен.), 73, Частка, 35, Бочак, 54, 55 – Фальковський, 90 (пен.)

Таврія (стартовий склад): Онопко, Захарченко, Чмеленко, Заїка, Чеботаєв, Яцик, Білокінь, Частка, Богданов, Барладим, Бойко. Запасні: Герасименко, Гура, Масалов, Бочак, Тетеренко, Бесараб, Окатий. В.о. головного тренера: Юрій Чумак.

Миколаїв-2 (стартовий склад): Закорский, Олейников, Лотоцький, Любарський, Кербаль, Фальковський, Боровський, Швець, Каведяев, Сурженко, Тимко. Запасні: Гуменний, Бєлов, Бойко, Чілінгір, Бойчук, Бєдін, Солдатов, Царинний, Гончар. Старший тренер: Анатолій Діденко.

Незабитий пенальті: Бойко, 48, Частка, 60 – воротар

с. Горностаївка. Стадіон «Затис». 17:30
Арбітр: Д. Осауленко (Київ)