«Таврія» перемагає «Енергію» у стартовій зустрічі Відкритого Кубку федерації футболу АР Крим!

«Таврія» перемагає «Енергію» у стартовій зустрічі Відкритого Кубку федерації футболу АР Крим!

Сьогодні, 1 березня, на оновленому футбольному полі зі штучним покриттям (стадіон Херсонської КДЮСШ, м Херсон, проспект 200 років Херсона, 19.) відбулось відкриття Кубку федерації футболу АР Крим.

У турнірі приймають участь чотири команди: ФК «Таврія» Сімферополь, ФК «Енергія» Нова Каховка, ФК «Мир» Горностаївка, ФК «Колос» Хлібодарівка. Змагання пройдуть за коловою системою, переможець визначається за найбільшою кількістю набраних очок. Заключний тур відбудеться 7 березня.

У стартовому матчі зустрілися команди ФК «Таврія» (Сімферополь) та ФК «Енергія» (Нова Каховка).2

Розпочалась гра з більш менш  рівної боротьби, але реалізувати свій момент першими вдалося саме «Таврії». Після забитого голу підопічні Сергія Шевченка значно прибавили, та всередині тайму на добиванні після кутового забили другий м‘яч 2-0!. Після двох пропущених голів новокаховчани пішли відіграватися, і це їм вдалося – наприкінці тайму зі стандарту «Енергія» забила гол 2-1! Підопічні Олега Федорчука намагалися грати більш активно, але атаки футболістів «Таврії» були дещо гострішими – під кінець тайму воротар «Енергії» у польоті ледь дістав м’яча. На перерву команди пішли з рахунком 2-1.

Вирішили активно розпочати другий тайм підопічні Сергія Шевченка, і вже на перших хвилинах вони створили небезпечний момент – та воротар зіграв надійно. Та після цього моменту «Енергія» значно прибавила, і в основному гра проходила на половині суперника. Сергій Шевченко вирішив освіжити склад і зробив одразу подвійну заміну. Багато кутових було біля воріт Таврії. Новокаховчани продовжували насідати, та трохи згодом їм все ж вдалося забити саме з кутового 2-2! Повіривши у перемогу вони продовжили атакувати, та контратаки Сімферопольського клубу були дещо гострішими. Всередині другого тайму на добиванні після штрафного Таврія знову вийшла уперед 3-2!. Наприкінці зустрічі гравець «Енергії» отримав друге попередження і залишив свою команду у меншості. Підопічні Сергія Шевченка одразу реалізували перевагу і після штрафного збільшили рахунок! «Таврія» набагато краще реалізовувала свої моменти і отримала перемогу з впевненим рахунком 4-2!1

Наступний тур відбудеться 3 березня: о 11:00 відбудеться матч «Енергія» – «Колос», та о 13:00 – «Таврія» –  «Мир».

Залишити відповідь