Стартував Чемпіонат емблем!

Стартував Чемпіонат емблем!

Шановні аматорські футбольні клуби Херсонщини!

16 квітня газета «Український футбол» оголосила про початок проведення Чемпіонату емблем серед аматорських футбольних клубів України.

 – Хто може взяти участь у чемпіонаті?

Усі бажаючі аматорські футбольні клуби України або представники цих клубів, ДЮСШ, шкільні команди, сільські та міські колективи, котрі мають свою емблему (логотип) в електронному вигляді.

– Що потрібно зробити, щоб узяти участь у чемпіонаті?

– Насамперед, надіслати на електронну пошту газети «Український футбол» до 12 травня цього року емблему свого клубу з короткою анотацією (назва ФК, область, населений пункт, в яких змаганнях команда бере участь). Надсилати емблеми потрібно сюди: konkurs@ukrfootball.ua. А ще потрібно стати учасником групи «УФ» в соціальній мережі «ВКонтакте» https://vk.com/ukrfootball_vk  (для представника команди) і зробити на сторінці свого АФК (або на своїй персональній сторінці) репост умов цієї акції.

Все! Більше ніяких умов немає. Далі будуть суцільні голосування.

Про правила голосування і регламент чемпіонату «Український футбол» розповість після 12 травня, коли буде відомо скільки учасників візьме участь у чемпіонаті.

Відзначимо, чемпіонат пройде у 2 етапи (відбірковий і фінальний). Трійка призерів отримає доволі симпатичні призи, а фіналісти – презенти від газети «Український футбол».

Залишити відповідь