Спортсмени с.Приморського отримали новий стадіон

Спортсмени с.Приморського отримали новий стадіон

3 листопада голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв разом із заступником Міністра освіти в науки України Романом Гребою та головою комітету фізичного виховання та спорту МОН України Вадимом Стеценком взяв участь в урочистому відкритті спортивного майданчика зі штучним покриттям у с.Приморське Скадовського району.

Захід був особливо святковим, адже сьогодні жителі Приморського відзначають 205-річчя рідного села.

«Сьогодні для громади села є чудовий подарунок, який свідчить, що в країні є зміни. У кожному селі й селищі з’являються стадіони, дороги. Так, це не багато, але це є свідченням того, що країна рухається в правильному напрямку», – зазначив Роман Греба.

Зі словами привітання до спортсменів звернувся і очільник Херсонщини Андрій Гордєєв: «Футбол – це не просто спорт і здоров’я, а ще й велика командна гра. Цей майданчик також побудований завдяки командній роботі Федерації футболу України, облдержадміністрації, депутатів обласної ради, а також громади села, яка спільно з бізнесом знайшла можливість дати співфінансування для цього об’єкта. Разом робимо націю здоровою та сильною!».
Під час урочистого відкриття юним спортсменам було вручено футбольні м’ячі від Херсонської обласної федерації футболу України.

Варто зазначити, що будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям на території Приморської сільської ради здійснювалося в рамках проекту «Розвиток в області мережі сучасних спортивних споруд», який у 2017-2018 роках реалізовується за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. 

Загальна вартість проекту складає 1416,746 тис. грн. Він реалізовувався шляхом співфінансування з державного фонду регіонального розвитку на суму 1066,746 тис. грн та бюджету Приморської сільської ради на суму 350,00 тис. грн. Розмір майданчика становить 42 м х 22 м., площа – 924 кв. м.

Відзначимо, що це вже 2 стадіон у Скадовському районі.

khoda.gov.ua

https://www.facebook.com/hoff.ks/posts/2014731525250786?__xts__[0]=68.ARDd8hTUi8kQCFGaz3zSsVypiuL6yabI05gWCjNpRflNUUDAQuJk_dZQDSFVQoBJaem0BfDiwA8JMxfuC0gx6KnUz6gPekTOI4c-FWAgLShxf1biyzEoky6Dn2MQnHXjjyxkUdS57C_08YpI2vxGCDSg__eoTw5NbhelPS8sC71A5k_4B0ishuN3nftTeZXzwu0gVvg_Q5TQ3-YrelKObWPzIP4&__tn__=-R

Залишити відповідь