Сьогодні гравці команди «ХерсонАТО» отримали нову форму, в якій поїдуть представляти Херсонщину на фінальний етап Кубку Героїв АТО.

Сьогодні гравці команди «ХерсонАТО» отримали нову форму, в якій поїдуть представляти Херсонщину на фінальний етап Кубку Героїв АТО.

За кілька днів до перших матчів фінального «Всеукраїнської Футбольної Ліги учасників АТО» команда «Херсон-АТО» отримала нову форму від Херсонської обласної федерації футболу.

Перед тренуванням команди, на стадіоні КДЮСШ міста Херсону, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської обласної державної адміністрації Кан Юрій Борисович, та заступник голови Херсонської обласної федерації футболу Володін Володимир Миколайович, привітали учасників бойових дій, які будуть відстоювати честь Херсонщини на футбольному полі, та вручили їм нові комплекти ігрової форми та нові футбольні м’ячі.

7 жовтня, о 11:00 на НТБ «Динамо» у Чапаївці, відбудеться урочиста церемонія відкриття фінального етапу сезону 2018 року, у якому візьмуть участь 24 найкращі команди регіональних дивізіонів. 

Матчі групового раунду фінального етапу триватимуть з 7 по 9 жовтня на НТБ «Динамо» у Чапаївці та на НТБ ДЮФШ «Динамо» на Нивках. 24 команди-учасниці фінальних змагань будуть розподілені на шість груп по чотири команди. Найкращі вісім вийдуть до чвертьфіналу, матчі якого відбудуться 11 жовтня. Півфінали пройдуть 12 жовтня.

За підсумками півфіналів визначаться дві найсильніші команди сезону, які розіграють перехідний Кубок Героїв АТО на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського в День Захисника України, 14 жовтня.

У цей день на стадіоні «Динамо» відбудуться вирішальний матч за Кубок, гра за третє місце, а також благодійний концерт, спеціальним гостем якого стане музичний гурт ElienMak.

Всеукраїнська Футбольна Ліга Учасників АТО – це наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій із 2015 року, яка проводиться серед учасників АТО у шести регіональних дивізіонах: «КИЇВ», «ПІВНІЧ», «СХІД», «ЦЕНТР», «ЗАХІД» та «ПІВДЕНЬ».

Цього року в Чемпіонаті взяли участь рекордні 77 команд сектора безпеки та оборони України і ветеранів АТО, на сто відсотків складені з учасників бойових дій, а це понад дві тисячі захисників України.

Підтримаємо тих хто нас захищає! Вся Херсонщина вірить в наших Героїв!

Залишити відповідь