СК «Каховка» не зміг протистояти Сімферопольській «Таврії»

СК «Каховка» не зміг протистояти Сімферопольській «Таврії»

6 липня 2018 року на стадіоні «Олімпійський», у товариській зустрічі СК «Каховка» приймав футбольний клуб Другої ліги «Таврію» Сімфорополь.

«Таврія» вже з перших хвилин заволоділа ініціативою, на 2-й хвилині після удару 22-го номера м’яч потрапляє у перекладину, та потенційний новачок сімферопольців Микита Жуков на добиванні відкриває рахунок. Після десятихвилинки каховчанам вдалося вирівняти гру, та намагаючись зрівняти вони почали активно атакувати, але захисту Таврії вдавалося нейтралізовувати всі моменти. На 26 хвилині, після розіграшу кутового поперечина знову врятувала ворота «Каховки». Нагода відзначитись у господарів випала на 33 хвилині, та після удару із-за меж штрафної голкіпер сімферопольців переправив м’яч над перекладиною. Кінцівка тайму теж видалася за перевагою гостей. На 38 хвилині 19 номер Таврії віддав точний пас назад, та із-за меж штрафної Біжко робить неочікуваний удар для голкіпера, 2:0. Через кілька хвилин,  потужно пробиває 77 номер, та м’яч проходить в сантиметрах над поперечиною.

У перерві команди зробили ряд замін, але перевага «Таврії» все одно помітно відчувалася на полі. На 61-й хвилині ледь не відзначився Журавленко. Через кілька хвилин могли забити й господарі, та голкіпер сімферопольців відіграв надійно . Ряд небезпечних моментів виникло біля воріт Каховки після 70-тих хвилин, голкіперу вдалося двічі врятувати ворота, та після удару Журавленка м’яч від лівої стійки хизуючись закочується за лінію. На 73 хвилині Жиганов робить рахунок 4:0.

Кінцівку зустрічі господарі намагалися відзначитись бодай одним забитим голом, двічі міг забити 17 номер, майже впритул розстрілював ворота Дмитро Кузнєцов. Таврія теж могла ще кілька разів забити, сам на сам мав вихід Дмитро Жиганов. Та все ж таки рахунок 4:0 так і протримався.

СК «Каховка» – «Таврія» Сімферополь 0:4 (0:2)
Голи: Жуков (2), Біжко (38), Журавленко (72), Жиганов (73)

Більше фото на нашій сторінці у фейсбук

Залишити відповідь