СК «Каховка» на останніх хвилинах матчу здобуває перемогу над «Меліоратором»

СК «Каховка» на останніх хвилинах матчу здобуває перемогу над «Меліоратором»

Команди розпочали гру з рівної боротьби, переважно у центрі поля. Проте атаки «Меліоратору» виглядали дещо гострішими. На 19 хвилині після удару гостей м’яч пройшов поруч із каркасом воріт. Через кілька хвилин «Меліоратор» провів ще одну гостру атаку. Після удару спочатку м’яч влучив у стійку, захисник «Каховки» намагаючись вибити  ледь не влучив у свої ворота – м’яч влучив у перекладину. Господарі одразу відповіли атакою, після удару голкіперу вдалося відбити  на кутовий. Та у першому таймі реалізувати свої моменти командам так і не вдалося, 0:0.

Початок другого тайму проходив у тактичній боротьбі, команди намагалися «прощупати» слабкі місця у захисті. «Каховка» у другому таймі виглядала значно краще. На 62 хвилині господарі заробили штрафний удар, голкіпер недалеко відбив м’яч, але на добиванні реалізувати  момент не вдалося. На 66 хвилині знову атака каховчан, 15 номер зробив прострільну передачу вдовж воріт, Стецюку ледь не вдалося замкнути передачу. На 70 хвилині небезпечний штрафний «Меліоратора» – м’яч пройшов в сантиметрах над перекладиною. Здавалося, що команди розійдуться нулевою нічиєю. Та розв’язка настала на 88 хвилині, після розіграшу кутового Іван Тимофіїв відкрив рахунок у цій зустрічі. Гості спробували відігратися, та невдовзі, у доданий арбітром час, після стрімкої атаки Андрій Дзвонка подвоює рахунок, 2:0.

СК «Каховка» – «Меліоратор» Кам’ янка 2:0 (0:0)

(Стадіон «Олімпійський»)

Головний арбітр – М.Карпюк, асистенти головного арбітра – І.Петрова, Є.Авраменко, спостерігач арбітражу – – В.ВолонтирьСК Каховка-Мелиоратор

Залишити відповідь