Семінар та тест ФІФА для арбітрів Прем’єр-ліги

Семінар та тест ФІФА для арбітрів Прем’єр-ліги

18 вересня у Будинку футболу пройшов семінар для арбітрів та асистентів арбітра Прем’єр-ліги, серед яких були і представники Херсонщини:  арбітри Прем’єр-ліги – Володимир Володін, Ігор Пасхал, Максим Чертоляс, Заур Курбанов, та арбітри Прем’єр-ліги U-19 – Владислав Бакулін та Петрова Ірина. 1

Профільний комітет національної асоціації запросив офіційних осіб матчу Прем’єр-ліги на щомісячну робочу зустріч, яка є частиною підготовки до майбутніх матчів чемпіонату сезону 2017/2018 років.

Протягом семінару представники елітного вітчизняного арбітражу мали можливість проаналізувати рішення, прийняті під час матчів 5-9 турів чемпіонату України поточного сезону. Задля цього Комітет арбітрів ФФУ приготував для слухачів низку відеокліпів з останніх поєдинків із цікавими для арбітражу ігровими епізодами.

Окрему увагу голова Комітету Лучано Лучі акцентував на необхідності підвищення якості командної роботи арбітрів та асистентів арбітра. «Ризикуйте і робіть підказки арбітрам у випадках, якщо у вас краща позиція для трактування тих чи інших епізодів. Не бійтеся брати на себе відповідальність», – звернувся до лайнсменів очільник Комітету арбітрів.

Наступного дня офіційні особи матчу склали тест ФІФА з фізичної підготовки на території столичного спортивного комплексу «Атлет».

Усі наші херсонські арбітри успішно пройшли тестування. Вітаємо!

ffu.org.ua

Залишити відповідь