“Рятівник”, що представляє ДСНС Херсонської області, виборов бронзу в чемпіонаті відкритої зимової першості з футболу «8х8» м. Миколаєва!

“Рятівник”, що представляє ДСНС Херсонської області, виборов бронзу в чемпіонаті відкритої зимової першості з футболу «8х8» м. Миколаєва!

Відкрита зимова першість з футболу минулої неділі завершилась у нашому Миколаєві.

На відміну від великого футболу наразі всеукраїнських професійних змагань з цього виду немає, але дивлячись на те як стрімко набирає популярності футбол вісім на вісім такі змагання обов’язково будуть.

У наш надскладний час такий формат футболу є дуже зручним. Навіть щоб давати можливість тим хто нас захищає трохи відволіктись від щоденної важкої героїчної праці. Наприклад команда що представляє Державну службу з надзвичайних ситуацій херсонської області стала однією з кращих в цих змаганнях. Організатори вдячні «Рятівникам» за участь у першості, а представники херсонської команди в свою чергу подякували за можливість знов повернутись на футбольне поле.

Команда Херсонського гарнізону ДСНС якщо буде можливість продовжить приймати участь у турнірах в Миколаєві. Ну а наразі Бронзові медалі у вищій лізі зимової першості в таких умовах це чудовий результат.

А кращим півзахисником турніра визначено пожежного-рятувальника 2 ДПРЧ 2ДПРЗ Кушнірука Володимира.

Вітаємо!

trkmart.tv

Фото Головне Управління ДСНС України у Херсонській області

Залишити відповідь