РОМАН ЗАЄВ – ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ФК «ВОСХОД»

РОМАН ЗАЄВ – ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР ФК «ВОСХОД»

Новим головним тренером жіночого ФК «Восход» призначено Романа Миколайовича Заєва, повідомляє клуб у соцмережі.
50-річний наставник підписав угоду з футбольним клубом з Херсонської області. Нагадаємо, що минулого року Роман Заєв повернувся до України з казахського клубу “СДЮШОР №7-БИИК” (Шимкент), який він очолював з 2015 року. Перше коло Чемпіонату України сезону 2018/2019 Роман Миколайович працював наставником жіночого футбольного клубу “Єдність-ШВСМ” з Плисок Чернігівської області. 

Попередній тренер команди Сергій Юдін тепер займатиме посаду директора клубу.
16 лютого, під орудою нового тренера, в Херсоні відбувся контрольний поєдинок за участю жіночої команди “Восход” з юнацькою командою ДЮСШ «Освіта» U14, в якому перемогу святкували дівчата – 6:3. Хет-трик на рахунку кращого бомбардира команди Юлії Стець, дубль оформила Яна Деркач та ще одного разу відзначилася Інна Чистякова.

Восход (Херсонська обл.) – ДЮСШ Освіта U14 – 6:3
Голи: Стець-3, Деркач-2, Чистякова

Свій черговий матч у чемпіонаті ФК «Восход» проведе в середині квітня. В рамках 12 туру національної першості херсонська команда на своєму майданчику прийматиме  «Ладомир» з Володимир-Волинського. 

© 2019 womensfootball.com.ua

Вища ліга, жінки, склади команд, клуби учасники, Восход Стара Маячка, заявки команд, ЖФК, женский футбол, Херсон, Роман Заєв, новий тренер, женский футбол, жіночий футбол, Роман Заев

Залишити відповідь