Рішення Бюро Ліги

Рішення Бюро Ліги

РІШЕННЯ № 73

Увідповідності до Регламенту проведення чемпіонатів Херсонської області з футболу сезону 2015/2016 спортивного року серед команд дівчат та юнаків позашкільних навчальних закладів спортивного профілю обласної дитячо-юнацької футбольної ліги

Бюро Ліги вирішило:

1. Розпочати проведення чемпіонатів області з футболу сезону 2015/2016 спортивного року серед команд юнаків 2000/2001 та 2002/2003 років народження класів А і Б ХОДЮФЛ:

– І кола у класі А – 16 вересня 2015 року, у середу;

– І кола І етапу у класі Б – 20 вересня, у неділю.

2. Допустити до змагання чемпіонату у класі А команди Закладів обох вікових категорій, а саме:

– «Кристал» м. Херсон (Херсонська СДЮСШОР з футболу «Кристал»;

– «Освіта» м. Херсон (КДЮСШ управління молоді та спорту облдержадміністрації);

– «Херсон-47» м. Херсон (Херсонська міська ДЮСШ №3);

– «Енергія» м. Нова Каховка (ДЮСШ Новокаховської міської ради);

– «Берислав» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ                                 ім. В.К.Сергеєва);

– «Олешшя» Цюрупинський район (ДЮСШ Цюрупинської районної ради);

– «Джарилгач» Скадовський район (Скадовська районна КДЮСШ);

3. Допустити до змагання чемпіонату у класі А команди Закладів однієї вікової категорії, а саме:

– 2000/2001 рр.н. – «Гопри» м. Гола Пристань (Футбольний клуб «Гопри» м. Гола Пристань);

– 2002/2003 рр.н. – «Освіта-03» м. Херсон (КДЮСШ управління молоді та спорту облдержадміністрації);

4. Затвердити календар І туру чемпіонату у класі А.

5. Керівникам Закладів та представникам команд забезпечити явку команд на матчі не пізніше, ніж за годину до їх початку, а також дисципліновану і організовану поведінку команд до, під час та після проведення матчів.

6. Керівникам Закладів, на базі яких будуть проводитись матчі згідно календарів, забезпечити організоване і безпечне проведення матчів у відповідності до Регламенту.

7. Відповідальність за дотримання учасниками змагань встановлених на місцях проведення матчів санітарних, протипожежних та безпекових норм і правил покласти тренерів-представників команд.

Рішення Бюро 73

РІШЕННЯ № 74

У відповідності до Регламенту проведення чемпіонатів Херсонської області з футболу сезону 2015/2016 спортивного року серед команд дівчат та юнаків позашкільних навчальних закладів спортивного профілю обласної дитячо-юнацької футбольної ліги

 Бюро Ліги вирішило:

1. Провести 18 – 19 вересня 2015 року (п’ятниця, субота) в с. Новомиколаївка Скадовського району на стадіоні Новомиколаївської сільської ради змагання І туру чемпіонату області з футболу сезону 2015/2016 спортивного року серед команд дівчат 1999/2002 років народження.

2. Допустити до змагання команди: «Освіта» Бериславський район (Бериславська районна КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва), «Колос» Каховський район (Каховська районна ДЮСШ «Колос»), «Золота нива» Цюрупинський район (ДЮСШ «Золота нива» Цюрупинської районної ради), «Майбутнє Громівки» Новотроїцький район (МСК «Майбутнє Громівки» с. Громівка Новотроїцького району), «Спартак» Скадовський район (ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак»).

3. Затвердити календар проведення вищезазначеного змагання (додається).

4. Представникам команд забезпечити явку команд на змагання до 9.30, а також дисципліновану і організовану поведінку гравців команд до, під час та після проведення змагання.

5. Директору ДЮСШ Скадовського району ХОО ФСТ «Спартак» Костішину О.Б. забезпечити організоване та безпечне проведення змагання.

Відповідальність за дотримання учасниками змагань встановлених на місці проведення змагання санітарних, протипожежних та безпекових норм і правил покласти на тренерів – представників команд.

Рішення Бюро 74

Залишити відповідь