Результат футбольного матчу між “Хліборобом” і “Таврією” не вплинув на розподіл місць на п’єдесталі

Результат футбольного матчу між “Хліборобом” і “Таврією” не вплинув на розподіл місць на п’єдесталі

На стадіоні села Кам’янка Каховського району, 2 жовтня, відбувся  останній матч сезону 2019 року — гра 12-го туру Чемпіонату Херсонської області з футболу між командами “Хлібороб” — “Таврія” Новотроїцьке

Варто зауважити, що новотроїцька “Таврія” впевнено пройшла всю дистанцію Чемпіонату Херсонської області маючи лише одну поразку і одну нічию зі спортивним клубом “Каховка”.

На останній матч з “Каховкою” не виїхав ФК “Кронау” (Високопілля). Тож СК “Каховка” отримав технічну перемогу у цьому матчі.

Останній тур вже нічого не вирішував. Всі місця визначились достроково: ФК “Таврія” (Новотроїцьке) — чемпіон області, за кращою кількістю перемог “Хлібороб” (Нижні Торгаї) гарантував собі друге місце, СК “Каховка” — срібний призер.

Проте календарна гра між “Хліборобом” і “Таврією” все ж таки відбулася.

Обслуговувала матч суддівська бригада з Херсона в складі головного арбітра Максима Чертоляса і помічників — Заура Курбанова і Ігоря Макаренка.

У першому таймі на футбольному полі домінувала “Таврії”. Гравці цієї команди активно атакували, і їхні старання не залишилися марними. Вже на початку гри новотройчани вкотили м’яч у ворота “Хлібороба”. 

Після пропущеного гола нижньоторгаївські футболісти активізували свої дії на половині “Таврії”. Почали тиснути на ворота суперників. І до свистка арбітра, який сповістив про закінчення першого тайма, вони зрівняли рахунок гри — 1:1.

В другому таймі обидві команди темп гри дещо знизили, адже знали, що при будь-якому результаті, “Таврія” — переможець Чемпіонату області, а “Хлібороб” — срібний призер.

Однак на останніх хвилинах новотроїцькі гравці провели низку вдалих атак на половині суперника, і на останніх хвилинах забили другий — переможний гол.

Тож матч між “Хліборобом” і “Таврією” завершився перемогою новотройчан з рахунком 2:1.

nsirogozy.city

ФК “Хлібороб” Н. Торгаї – ФК “Таврія” Новотроїцьке 1:2 (1:1)

Голи: Фальковський Є. (18) – Соколан Є. (10), Кирик К. (88)

Залишити відповідь