Реваншу не відбулося

У Чорнянці минулої неділі відбувся матч-відповідь попереднього етапу «Кубку регіонів ФФУ». Збірна Херсонської області приймала Збірну Кіровоградської області, яка сформована на базі ФК «Інгулець-2».

Нагадаємо, що у першій зустрічі наша збірна була розгромлена у Петрово – 7:0.

На зустрічі у Чорнянці виступило одинадцять наших футболістів. На початку першого тайму контратака збірної Херсонщини завершилася точним ударом Ігоря Воронюка у правий нижній кут від воротаря гостей. Хоча хвилин через десять петровці поновили рівновагу, забивши м’яча з положення «поза грою». За двадцять хвилин до фінального свистка був травмований Жовко. На жаль, йому не знайшлося заміни і хлопці догравали матч у десятьох. Це суттєво підкосило команду, що і було видно з самої гри…

У другому таймі наші збірники провели хорошу комбінацію. Антон Малий зі штрафного віддав пас на Максима Скорова. Той зробив простріл і Вадим Жовко головою переправив м’яча у ворота суперника. Збірна Кіровоградщини намагалася поновити рівновагу і це їй вдалося. Гості скористалися тим, що наші захисники не розібралися, хто повинен перекрити їхнього форварда. А третій переможний гол гості забили на останніх хвилинах зустрічі, коли господарі догравали у десятьох.

У підсумку програш збірної Херсонщини – 2:3, а за сумою двох матчів 2:10 і вона вибуває з цього турніру.