«Приїдьте в Горностаївку і запитайте»: чемпіон Паралімпіади – про дії батька, якому СБУ висловила підозру в зраді

«Приїдьте в Горностаївку і запитайте»: чемпіон Паралімпіади – про дії батька, якому СБУ висловила підозру в зраді

Український чемпіон Паралімпіади-2016 з футболу 7х7 Іван Доценко не захотів коментувати «УФ» ситуацію із його батьком, якого підозрюють у співпраці з окупантами.

Херсонська обласна прокуратура оголосила підозру в державній зраді та пособництві державі-агресору колишньому власнику футбольного клубу Мир з Горностаївки – Івану Доценку. Він є депутатом Новотроїцької селищної ради Генічеського району Херсонщини від ОПЗЖ 

Він перереєстрував своє аграрне підприємство «Мир» під російське законодавство, вивозив зерно із Херсонщини до РФ та сплачує податки у країну-терорист, які можуть буди використані у війні проти України. 

Також Доценку інкримінують те, що він забезпечував російських окупантів житлом, їжею та ремонтував їх пошкоджену військову техніку. Окрім цього, змушував працівників свого підприємства голосувати на так званому «референдумі» з приєднання Херсонщини до Росії, погрожуючи їм звільненням.

«Не бачу сенсу щось вам пояснювати. Батько в окупації з першого дня війни»

Син Доценка, якого також звуть Іван, є дворазовим призером Паралімпіади у складі збірної України з футболу 7х7 («золото» в Ріо і «срібло» в Лондоні). За нашою інформацією, 39-річний експортсмен зараз проживає на віллі в Іспанії, яка його сім’я купила ще до початку повномасштабного вторгнення.

Сайт «Український футбол» зв’язався із Доценком-молодшим, щоб почути його позицію стосовно батька.

«Не бачу сенсу щось вам пояснювати. Батько в окупації з першого дня війни. Ви можете приїхати до Горностаївки і запитати: що, як і де. До побачення», – сказав Доценко-молодший.

Хотіли ще запитати, якою дорогою нам їхати: через Крим або Іван знає інші шляхи, але Доценко-молодший більше нам не відповідав.  

Син підозрюваного, який спокійно ніжиться під іспанським сонцем, у той час, коли його країну бомблять російські ракети, відкрито закликає журналістів українського видання приїхати на тимчасово окуповану територію, іншими словами – до орків «на підвал». Дякуємо, але утримаємось. Приїдемо після звільнення. 

Зазначимо, що, за інформацією футбольної спільноти Херсонщини, донька Доценка-старшого вийшла заміж за адміністратора ФК Мир Олександра Сапельняка. Пара нібито проживає разом із сім’єю Доценка-молодшого в Іспанії. 

«Доценка називали «Цар». Це зверхній і дуже нахабний феодал. Він все своє життя дуже любив Совєцкій Союз і Росію»

Щоб розкрити портрет ОПЗЖ-шника аграрія Доценка-старшого, хочемо вам процитувати допис журналіста з Херсонщини Олега Батуріна, який він зробив на своїй сторінці у Facebook.

«Багатьом на Херсонщині він відомий за іменем – Іван Іванович Доценко.  Але в селі Горностаївка Новотроїцької громади Генічеського району, де розташована його агрофірма «Мир», Доценка називали завжди інакше. «Цар».

Далі Батурін цитує людей, які особисто знали Івана Доценка.

«Це зверхній і дуже нахабний феодал. Він все своє життя дуже любив Совєцкій Союз і Росію. Вважав себе хазяїном Горностаївки. Колишня сільська рада, комунгосп, школа, дитсадок, колишній сільський голова – все було під його прямим впливом. Крок праворуч, крок ліворуч – «розстріл на місці». 

Саме Доценко, а не громада і не місцеві депутати, завжди вирішував, кому і скільки треба сплачувати податків, і на що їх витрачати. В селі завжди діяла негласна заборона на приватні ініціативи і фермерство. 

Хто наважувався займатися цим самостійно, без узгодження з «Царем» – того Доценко виживав з села. Як? Дуже просто: приміром, не дозволяв поливати землі, не пускав дітей нахабників до сільської школи. В селі постійно висіли банери з його пикою і пикою його сина. Так він нагадував кріпосним, хто тут хазяїн. 

Не здивуюсь, якщо він, з його жагою до влади і власного звеличення, вже будує собі в Горностаївці мавзолей. Щоб після його смерті людям було куди приходити і вклонятися мощам новоявленого месії».

  • Якщо буде доведена вина, то Доценку-старшому загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією усього майна. 

ukrfootball.ua

Залишити відповідь