«Продексім» (Херсон) – «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – перший матч сезону

«Продексім» (Херсон) – «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) – перший матч сезону

Чинний чемпіон України, херсонський «Продексім», розпочне чемпіонат у неділю поєдинком проти «ІнБев/НПУ». Чи варто казати, що після поразки у матчі за Суперкубок України у підопічних Ігоря Москвичова буде зайва мотивація, щоб стартувати у чемпіонаті з перемоги? Сумнівів немає, що ця поразка емоційно вплинула на команду з Херсона, тому вона вдома робитиме все, щоб порадувати своїх вболівальників хорошим результатом. Але є ще одна вагома деталь, яка додає інтриги цьому матчу. У минулому сезоні «Продексім» починав сезон домашнім поєдинком поти «ЛТК/ІнБев/НПУ» і програв. Тепер «мельники» починатимуть сезон проти команди, від якої вже «відкололася» її луганська частинка – «ЛТК». Проте, цей фактор навряд чи вплине на бажання чемпіонів України взяти реванш у «ІнБев/НПУ».

У свою чергу, представники «ІнБев/НПУ» сповнені оптимізму та заявляють, що готові повторити свій минулорічний результат на херсонському паркеті. Але, якщо відверто, повторити буде складно. Перш за все, через те, що у «фіолетових» значно оновився склад. Однак, у той же момент це може стати козирем підопічних Валерія Директоренка, адже в цьому складі «ІнБев/НПУ» хоч і є досвідченні виконавці, та не тільки від них, вочевидь, буде йти пряма загроза. І все це робить протистояння між «мельниками» та «пивоварами» ще інтригуючим.

За рішенням Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України щодо інциденту, який трапився після закінчення матчу «Продексім» – «Сокіл» (02.04.2017), матч між командами «Продексім» (Херсон) та «ІнБев / НПУ» (Житомир / Київ) 17 вересня пройде без уболівальників.   Присутність хоча б одного вболівальника спричинить за собою подальше покарання – дискваліфікація ще на три домашні гри.

«Продексім» (Херсон) – «ІнБев/НПУ» (Житомир/Київ) 
17 вересня 2017 року. Херсон. Спорткомплекс ХВУФК – 13.00.
Арбітри: Олег. Дуцяк, Орест Дуцяк (обидва – Дрогобич), Л. Черноусов (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)
Спостерігач арбітражу: С. Кравцов (Київ)

futsal.com.ua

Залишити відповідь