Президент ФФУ: Обласні федерації мають сформувати для себе детальний план розвитку в рамках загальної футбольної ідеології

Президент ФФУ: Обласні федерації мають сформувати для себе детальний план розвитку в рамках загальної футбольної ідеології

Федерація футболу України буде і надалі підтримувати регіональні об’єднання інвентарем, транспортом та іншими ресурсами, але просить проявляти ініціативу в сприянні розвитку футболу. Про це під час виступу на XX Конгресі ФФУ заявив президент спілки Андрій Павелко.

«В кінці травня – початку червня ми організували робочі поїздки в регіони і провели п’ять форумів за участю всіх 26-ти федерацій, на яких робоча група вперше представила «Стратегію-2030». Виявлено больові точки і задані вектори розвитку. У кожній області, у кожного з учасників наших зустрічей, є свої ті чи інші проблеми або приводи для гордості. Але ми єдині в тому, що необхідно мати чітку філософію і план дій на перспективу», – розповів Андрій Павелко.

За його словами, важливо створити «живий» проект, який відкритий для будь-яких пропозицій і доповнень, якщо вони раціональні, своєчасні і головне – здійснимі. «Ваші пропозиції за всіма напрямами будуть проаналізовані, систематизовані і розглянуті Комітетом стратегічного розвитку ФФУ. Кожна з обласних федерацій повинна сформувати для себе, детальний план життя на перспективу в рамках нашої майбутньої футбольної ідеології. Ми і далі будемо активно підтримувати регіони і технікою, і інвентарем, і транспортом, і ресурсами, але хочемо більше ініціатив знизу», – підкреслив президент ФФУ.

ffu.ua

Залишити відповідь